شهرداری الوند

انتخاب شهردار الوند

شهردار الوند: روح الله احمدزاده کرمانی

کسب رضایت مردم اصلی ترین هدف ما در مجموعه مدیریت شهری است

شهردار الوند با اشاره به اینکه کسب رضایت مردم اصلی ترین هدف ما در مجموعه مدیریت شهری است گفت: با توجه به تمام شدن قرارداد پیمانکار فضای سبز و تا زمان معرفی پیمانکار جدید از کارکنان پرتلاش خواستارم وارد میدان شده و همه با هم برای بالا بردن کیفیت خدمات در این حوزه تلاش کنیم.

به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند، دکتر روح الله احمدزاده کرمانی شهردار الوند در جمع کارکنان شهرداری اظهار کرد: یکی از عوامل بهبود کیفیت خدمت رسانی به مردم ارتقا روحیه همدلی و همراهی بدنه با مدیریت در مجموعه شهرداری است که در این راستا با استفاده از ظرفیت کارکنان‌ می توانیم به حل بسیاری از مشکلات بپردازیم.

وی افزود: در مدت اخیر فعالیت در حوزه فضای سبز تا حدودی نامطلوب بود و نواقص و مشکلاتی در سطح شهر دیده می شد که نارضایتی شهروندان را در پی داشت.

احمدزاده خاطر نشان کرد: باتوجه به نارضایتی های مردم و البته اتمام قرارداد پیمانکار فضای سبز به منظور افزایش خدمات در تلاش هستیم تا زمان معرفی پیمانکار جدید خلاهای موجود را به وسیله کارکنان حاضر در شهرداری پر کنیم.

شهردار الوند ادامه داد: اصلی ترین هدف ما کسب رضایت مردم‌است که در این راستا از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

وی یادآور شد: امیدوارم با تلاش و مساعدت های همیشگی کارکنان شهرداری در کنار هم بتوانیم رضایت مردم را بالا برده و خدمت رسانی خوبی به آن ها داشته باشیم.

شهردار الوند در پایان گفت: قطعا تلاش کارکنان در زمینه خدمت رسانی به مردم‌مورد توجه ما قرار خواهد داشت و قدردان آن ها در این امر خداپسندانه
خواهیم بود.

انتخاب شهردار الوند