شهرداری الوند

شهردار الوند پيرو نشست خبري برگزاري “٢٢مين دوره رقابت هاي بين المللي كشتي آزاد و فرنگي روز جهاني كودك”  ضمن تاكيد بر…

شهردار الوند پيرو نشست خبري برگزاري “٢٢مين دوره رقابت هاي بين المللي كشتي آزاد و فرنگي روز جهاني كودك” ضمن تاكيد بر نقش آحاد ملت در خنثي كردن نقشه شوم استكبار جهاني و سنگ اندازي هاي آمريكاي جهانخوار و اسرائيل منحوس در پيامي به مسئولين برگزاري اين دوره رقابت هاي بين المللي كشتي آزاد و فرنگي روز جهاني كودك در خصوص نقشه ي شوم استكبار و فشار جهاني به كشورهاي شركت كننده به جهت عدم حضور در اين مسابقات گوشزد كرد.
🔹 به گزارش روابط عمومي شهرداري الوند متن پيام دكتر احمدزاده كرماني شهردار الوند و رييس هيئت مديره شركت شهرصنعتي البرز به شرح ذيل است:
عزیزان در شرایطی که با فشار آمریکای جهانخوار و اسرائیل نجس و منحوس مسابقات ۸ آذر ماه و ۲۴ آذر ماه تعلیق و تعویق شد اما با عنایت حضرت سیدالشهدا و بی بی جانم فاطمه زهرا مسابقات به مرحله برگزاری رسید .در این چند روز خبر دقیق داریم که به دولت های شرکت کننده از جمله آذربایجان و ارمنستان و …فشار آوردند که شرکت نکنند بلکه بتوانند پیام ناامنی ایران را به دنیا مخابره کنند.اما به برکت خون شهدا تیرشان به سنگ خورد.
کسانی که ناخواسته و جاهلانه سنگ اندازی میکنند را می بخشیم اما معاندین و سرکرده گان داخلی اسرائیل را هم به تیر غیب شهدا می سپریم.عزیزان ! در خلال اجرای مسابقات به جهت انجام هرچه بهتر کار و خشنودی قلب مولایمان امام خامنه ای که مهمترین مطالبه شان از همه ما القا پیام آرامش و امنیت و ثبات به جهان است ؛توسل به حضرت سید الشهدا فراموش نشود. که مزد عزاداری های ما را آقامون در چنین بزنگاه های تاریخی به خوبی خواهند داد.
دست بوس همه شما
خادم و نوکر مردم الوند
روح اله احمدزاده کرمانی

شهردار الوند پيرو نشست خبري برگزاري “٢٢مين دوره رقابت هاي بين المللي كشتي آزاد و فرنگي روز جهاني كودك” ضمن تاكيد بر…