8طرح عمرانی و خدماتی در شهر الوند افتتاح و کلنگ زنی می شود

به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند.روح ا…احمدزاده در مراسم کلنگ زنی و افتتاح پروژه های عمرانی گفت:   به مناسبت هفته دفاع مقدس هشت طرح عمرانی و خدماتی در شهر الوند افتتاح و کلنگ زنی می شود.

  آیین نکوداشت سردار جانبازمیرزامحمد سلگی از جانبازان دوران ودفاع مقدس روز دوشنبه در تالار شهر الوند برگزار شد.

روح الله احمدزاده شهردار الوند در این مراسم ضمن تبریک هفته دفاع مقدس خاطر نشان کرد: دوران دفاع مقدس یادآور دلاوری های مردان خداست که با
ایمان و تقوا درمقابل چندین کشور که صدام را حمایت می کردند ایستادند و پیروزی بزرگی را نصیب کشور کردند.

وی بیان کرد: امروز همه ما مدیون شهدا و جانبازان هستیم و امنیت و آرامش خود را متعلق به آنها می دانیم که به پاس جانفشانی و ایثارگری آنها به عزت رسیده ایم که باید قدردان انها باشیم.

احمدزاده به اقدامات شهرداری الوند در هفته دفاع مقدس اشاره کرد و یادآورشد: شهرداری الوند در این مدت کارهای زیادی را انجام داد که دیدار با خانواده های شهدا، دیدار با امام جمعه، غبار روبی مزار شهدا، کمک به برگزاری یاد واره ها و نصب بنرو بیلبورد در سطح شهر با موضوع جبهه و جنگ و برپایی سنگرهای نمادین در سطح شهر از آن جمله است.

شهردار الوند نامگذاری میدانی به نام جانباز سردار سلگی را هم از اقدامات مهم این شهرداری در هفته دفاع مقدس دانست و تصریح کرد: به پاس گرامیداشت و نکوداشت جانباران جنگ  تحمیلی میدانی در زمینی به مساحت ۵۵۰۰ متر با اعتباری بالغ بر ۱ میلیارد ریال در مدت یک ماه احداث خواهد شد.

وی همچنین از افتتاح و کلنگ زنی هشت طرح عمرانی و خدماتی در شهرالوند به مناسبت هفته دفاع مقدس در اینده نزدیک خبرداد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی