کلنگ احداث میدان سردار سلگی در الوند به زمین زده شد

طی مراسمی کلنگ احداث میدان سردار سلگی در شهر الوند به زمین زده شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند طی مراسمی و با حضور مسئولان  شهرستان البرز استان قزوین کلنگ احداث میدان سردار سلگی در  شهر الوند به زمین زده شد.

در این مراسم اعضای شورای شهر الوند و شهردار این شهر هم حضور داشتند.

روح‌الله احمدزاده‌کرمانی در این مراسم گفت: به مناسبت هفته دفاع مقدس چندین پروژه کلنگ‌‍زنی و افتتاح می‌شود که پروژه‌های کلنگزنی شده تلاش می‌شوددر دهه فجر امسال به بهره‌برداری برسد.

وی افزود: پارک بانوان از جمله پروژه‌های مهم فرهنگی است که اعتباری بالغ ر 150 میلیارد ریال اعتبار کلنگزنی می‌شود.

این مسئول ادامه داد: پارک مهر و سامانه 137 شهرداری از دیگر پروژه‌های شهر الوند است.

شهردار الوند با اشاره به تصویب احداث میدان سردار میرزامحمد سلگی که به تعبیر مقام معظم رهبری از شهدای زنده هستند، در شورای شهر الوند تصریح کرد: این سردار بزرگ در صحنه‌های فرهنگی و تبلیغی حضوری تاثیرگذار داشته که کار ایشان کمتر از جهاد و شهادت نیست.

احمدزاده‌کرمانی بیان کرد: سردار سلگی در ترویج فرهنگ دفاع مقدس نقش‌آفرینی کرده گرچه نمی‌توان از شهدا امضا گرفت اما از ایشان می‌توان امضا گرفت و مزین شدن میدان به نام ایشان، مبارک خواهد بود.

وی افزود: میدن سردار سلگی در بهبود حمل و نقل و ترافیک شهری نقش بسزایی خواهد داشت که مساحت آن هفت هزار و 500 متر مربع است و 10 درصد آن فضای سبز است که با اعتباری بالغ بر یک میلیارد ریال به صورت امانی (غیرپیمانکاری) به مدت 30 روز احداث می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی