شهردار الوند: اجرای طرح ساماندهی دستفروشان و فروشندگان سیار در راستای تامین حقوق شهروندان می باشد

 

 به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند؛ دکتر احمدزاده کرمانی شهردار الوند و رئیس هیات مدیره شرکت شهر صنعتی البرز در جریان آغاز طرح ساماندهی دستفروشان و فروشندگان سیار شهر الوند اظهار داشت: هدف مجموعه مدیریت شهری و سایر دستگاه ها و ارگان ها از اجرای این طرح تامین رفاه و حراست از حقوق شهروندی است و در این راستا همدلی، همراهی و همکاری همه مردم به ویژه فعالین این بخش نیازی ضروری می باشد.
شهردار الوند خاطرنشان کرد: به هیچ شکلی بنا نیست در اجرای این طرح به رزق و روزی دستفروشان خدشه ای وارد شود و برهمین اساس نیز باور داریم با ساماندهی هدفمند و اصولی نحوه و مکان این دست از فعالیت ها می توان ضمن برقرار ماندن کسب و کار این بخش، مطالبات برحق شهر و شهروندان را نیز محقق کرد.

 رئیس هیات مدیره شرکت شهر صنعتی البرز اضافه کرد: خوشبختانه ۵ مکان عمومی در نقاط مختلف شهر توسط کارشناسان شهرداری شناسایی شده و انشاالله با اجرای این طرح شاهد مرتفع شدن یکی از دغدغه های اساسی مردم فهیم الوند باشیم.
دکتر احمدزاده کرمانی در پایان بیان داشت: این طرح در ستاد ساماندهی دستفروشان و فروشندگان سیار شهرستان البرز مورد بررسی و کارشناسی لازم قرار گرفته اما با این وجود ما آمادگی داریم شهروندان و فعالین این بخش نقطه نظرات خود را در جهت هرچه بهتر اجرا شدن آن را به ما اعلام کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی *الزامی