شهردار الوند: احداث پارک خانواده یالیان در دستور کار قرار می گیرد

به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند؛ دکتر حسین هاشمی شهردار الوند پس از بازدید از واحدهای شرکت شهرصنعتی البرز، در جلسه ای با حضور مهندس داریوش یوسفی فخر مدیرعامل شرکت شهر صنعتی البرز، مدیران واحدهای این شرکت و مهندس شالی عضو شورای اسلامی شهر الوند به بررسی وضع موجود پارک یالیان و شرایط احداث پارک خانواده در آن پرداخت.

در این جلسه دکتر هاشمی ضمن تاکید بر اهتمام مجموعه مدیریت شهری جهت افزایش سرانه رفاهی و تفریحی شهروندان، اظهار داشت: ما نسبت به مساله تامین رفاه و آسایش شهروندان مسوول هستیم و باید در این راستا اقدامات علمی و عملی داشته باشیم که احداث پارک خانواده یالیان می تواند در این زمینه موثر باشد.

وی افزود: براین اساس نیز باور داریم اصحاب صنعت نسبت به حقوق شهروندی احساس مسئولیت دارند و در اجرای طرح احداث پارک خانواده یالیان به حتم حضور فعال خواهند داشت.

شهردار الوند با اشاره به الزامات اجرای این پروژه، تصریح کرد: برداشت تصاویر هوایی و طراحی پارک خانواده یالیان به زودی انجام می شود و طی جلسات آتی که با آب منطقه ای و دیگر ادارات ذیربط برگزار خواهد شد، ضوابط مورد نیاز برای عملیات عمرانی و اجرای طرح مدنظر قرار می گیرد.

دکتر هاشمی افزود: انشاالله تا پایان بهمن ماه طراحی و اقدامات فنی این طرح صورت گرفته و در فروردین ماه با برگزاری مناقصات مربوطه اقدامات عمرانی شروع خواهد شد.

در ادامه مهندس یوسفی فخر مدیرعامل شرکت شهر صنعتی البرز نیز ضمن اعلام آمادگی این مجموعه جهت همراهی در احداث پارک خانواده یالیان، اظهار داشت: با بررسی های انجام شده، حد فاصل میدان شهدا و میدان اکباتان مناسب ترین قسمت برای اجرای پارک یالیان خواهد بود که پیشنهاد میگردد در سه فاز صورت گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی