جلالی رییس هیأت ژیمناستیک شهرستان البرز:برگزاری اردوی تیم ملی ژیمناستیک در شهر الوند نشان از توانمندی و قابلیت های این شهر است

شهردار الوند در جمع ملی پوشان ژیمناستیک حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند؛ غلامحسین جلالی رییس هیأت ژیمناستیک شهرستان البرز در حاشیه بازدید از تمرینات تیم ملی گفت: چهارمین دوره اردوی تدارکاتی تیم ملی ژیمناستیک جمهوری اسلامی ایران جهت اعزام به مسابقات جهانی بلژیک با همکاری شهرداری الوند، هیأت ژیمناستیک استان قزوین و شهرستان البرز، از تاریخ 7/4/92 لغایت 17/4/92در مجموعه ورزشی امام علی(ع) شهر الوند در حال برگزاری است.
وی در ادامه بیان کرد: این اردوی تدارکاتی با حضور 11 ژیمناستیک کار، تمرینات آماده سازی خود را تحت نظارت و تمرین گنادی کوتلنیکوف سرمربی اوکراینی و محمد آذرپی، رضا خیرخواه، روح الله وین، اسماعیل خرسندل و حسن میرقائمی مربیان تیم ملی آغاز کردند.
جلالی اظهار داشت: اردوی تدارکاتی به طور رسمی از تاریخ دهم تیرماه با حضور آقای سنگینی دبیر محترم فدراسیون ژیمناستیک کشور و آقای آقایی مسوول کمیته فدراسیون استانها، آقای قافله باشی معاون اداره کل ورزش و جوانان استان و اعضای محترم شورای شهر افتتاح شد.
رییس هیأت ژیمناستیک شهرستان البرز ضمن ابراز رضایت سرمربی و کادر فنی از سالن ورزشی امام علی (ع) شهر الوند گفت: برگزاری اردوی تیم ملی ژیمناستیک در شهر الوند نشان از توانمندی و قابلیت های این شهر دارد که مدیریت شهری مهندس آگشته نقش مهم و موثری در این خصوص داشته است.
وی تصریح کرد: برگزاری این اردوها، نوعی خودباوری و اعتماد را در بین مسوولین شهر و شهروندان ایجاد می کند که در نهایت رشد و شکوفایی شهر را در تمام زمینه ها به ویژه ورزشی در بردارد.
جلالی ضمن تقدیر و تشکر از اعتماد مسوولین کشوری در خصوص برگزاری این اردو گفت: هیأت ژیمناستیک استان و شهرستان و همچنین شهرداری الوند تمام سعی و تلاش خود را در برگزاری مطلوب این اردو مبذول داشت تا انشاءالله این نخستین گام در جهت رسیدن به قله های افتخار دنیا باشد.
وی اعلام کرد: در گفت و گویی که با سرمربی تیم ملی ژیمناستیک داشتم، آمادگی بدنی و هماهنگی تیم را در حد مطلوب ارزیابی کرد و کسب مدال طلای مسابقات جهانی را دور از دسترس ندانست.
جلالی در پایان اظهار امیدواری کرد: با قابلیتی که شهر الوند در حوزه ورزش دارد قطعاً این اردوها تداوم می یابد و شاهد رشد روزافزون ورزش در این شهر خواهیم بود.

اسامی ورزشکاران در چهارمین اردوی تیم ملی ژیمناستیک کشور
1- هادی خناری نژاد از استان مازندران
2- سعیدرضا کیخا از استان فارس
3- رضا فرنیا از استان مازندران
4- محمدرضا حمیدی از استان مرکزی
5- محمد رمضانپور از استان تهران
6- امیر اعظمی از استان البرز
7- محمدنقی زاده از استان آذربایجان شرقی
8- کیوان انصاری از استان اردبیل
9- ایمان خاموشی از استان تهران
10- امیر منصوری از استان هرمزگان
11- حمید قاقزانی از استان قزوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی