در پی کسب نایب قهرمانی تیم ملی فوتسال بانوان کشور در آسیا؛ شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر الوند با بازیکن الوندی این تیم دیدار کردند.

شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر الوند با حضور در منزل یکی از بازیکنان الوندی تیم ملی فوتسال بانوان کشور از وی تقدیر و تشکر کردند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند؛ سعید آگشته شهردار الوند به همراه ابوالقاسم علیپور رییس شورا و علی قدمی نایب رییس شورای اسلامی شهر الوند با حضور در منزل خانم فاطمه اعتدادی ملی پوش تیم فوتسال کشور از وی و هم تیمی هایش به خاطر کسب مقام دوم آسیا تقدیر و تشکر کردند.

در این دیدار آگشته گفت: بنده به عنوان شهردار شهر الوند خوشحالم که شما به عنوان عضو تیم ملی بانوان در کسب این مقام مشارکت داشته و توانستید نام ایران را در بلندای قله افتخار آسیا حک نمایید.

وی ضمن توفیق روزافزون این بازیکن ملی پوش به عنوان رییس هیأت فوتبال استان قزوین نیز این مقام را به وی تبریک گفت.

علیپور نیز در این دیدار خاطر نشان کرد: باعث افتخار شهر الوند است که یک بانو در تیم ملی فوتسال نقش آفرینی کرده است و به همراه تیم فوتسال در کره جنوبی توانسته مقام دوم آسیا را کسب نماید.

قدمی نیز خطاب به پدر این فوتسالیست تأکید کرد: قطعاً رسیدن به این مقام و جایگاه نمی تواند بدون حمایت خانواده به ویژه شما باشد.
وی در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از پدر این بازیکن به خاطر تربیت و پرورش این نخبه ورزشی گفت: وجود چنین نمونه هایی در الوند باعث سربلندی شهر ما در کشور و حتی دنیا می باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی