رییس هیأت فوتبال استان قزوین: توجه به زیرساخت ها در ورزش وظیفه نهادهای عمومی و دولتی است.

لازم است برای توسعه زیرساخت های عمومی در همه جای استان اقدام شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند؛ سعید آگشته رییس هیأت فوتبال قزوین و شهردار الوند در مراسمی که با حضور علی کفاشیان رییس فدراسیون فوتبال، حجت الاسلام حسینی و داوود محمدی نمایندگان مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی، قافله باشی معاون ورزشی اداره ورزش و جوانان استان، تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر قزوین و الوند و جمعی از مسوولان استان، به مناسبت تقدیر و تشکر از افتخارآفرینان فوتسال وحید شفیعی و فاطمه اعتدادی برگزار گردیده بود ضمن بیان مطلب فوق گفت: شعار ما در ابتدا پرداختن به فوتبال پایه بود، لذا بر همین مبنا چرخه استعداد یابی را راه اندازی کردیم که نزدیک به 170 دانش آموز در شهر قزوین استعداد یابی شدند و پایگاه های تمرین و آموزش های این استعدادها به خوبی شکل گرفت.

وی ضمن ابراز امیدواری از تعمیم این استعداد یابی به سراسر استان، خاطرنشان کرد: این استعدادها یک روز به بازیکنان خوب و مطرح استان تبدیل می شوند و هر کدام، هم به لحاظ اخلاقی و هم به لحاظ ورزشی مایه مباهات جامعه ورزشی استان خواهند شد.

آگشته در ادامه تأکید کرد: ما در زمینه ورزش نیازمند زیرساخت هایی هستیم که این وظیفه نهادهای عمومی و دولتی است که این زیرساخت ها را فراهم کند.

رییس هیأت فوتبال در خصوص تأمین اعتبارات هیأت ها اظهار امیدواری کرد: با وضع راه کارهای اساسی در قانون، هیأت ها به عنوان یکی از ابزار مدیریت سازمان ورزش و جوانان بتوانند به منابع مالی درست دسترسی داشته باشند و تا زمانیکه این منابع مالی تعریف شده در اختیار هیأت ها وجود نداشته باشد، شخصیت رییس هیأت ورزشی در سرنوشت آن رشته ورزشی تأثیرگذار خواهد بود.

در پایان این مراسم از افتخارآفرینان فوتسال قزوین که در مسابقات آسیایی کره جنوبی عنوان قهرمانی و نایب قهرمانی را بدست آوردند، تجلیل شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی