پیام تبریک سرپرست شهرداری الوند به مناسبت روز شوراها

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر الوند، همزمان با فرارسیدن نهم اردیبهشت ماه «روز شوراها» مهندس امیر حسین پور سرپرست شهرداری الوند با صدور پیامی این مناسبت را تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

شوراها از مظاهر مشارکت مردمى و براى تسهیل امور مردم است. مقام معظم رهبری(مدظله العالی)

نهم اردیبهشت ماه در تقویم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به عنوان روز شوراها نام گذاری شده و فرصت ارزشمندی است تا تلاش شبانه روزی اعضای محترم شوراهای اسلامی شهرها و روستاها را صمیمانه گرامی داشته و برای این تلاشگران عرصه های اجتماعی و مردمی از درگاه نورافشان احدیت، طلب توفیق و بهروزی نماییم.

بی شک شوراها بی واسطه ترین حلقه ارتباطی مردم، با حاکمیت و نماد تجلی خرد جمعی هستند. نمادی از احترام و اکرام به شخصیت و هویت مردم عزیز ایران اسلامی. نهادی که مشورت را یکی از ارکان مهم سلامت تصمیم گیری می داند و به برکت این اتفاق، نقش آفرینی مردم در تعیین سرنوشت خود و فضایی که در آن زندگی می کنند، دوچندان گردید تا از قِبَل آن جامعه به سوی کمال سوق داده شود و هر روز بیش از گذشته شاهد بالندگی همه جانبه شهر باشیم.

اینجانب این روز را به همه‌ اعضای شوراهای اسلامی شهرها و روستاها به‌ ویژه به اعضای محترم شورای اسلامی شهر الوند که با وظیفه‌شناسی، همدلی و همزبانی در مسیر حل مشکلات شهر تلاش می‌نمایند و با دلسوزی و کفایت برای نیل به جامعه‌ شهروند مدار خالصانه کوشش می‌نمایند، تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

امیر حسین پور
سرپرست شهرداری الوند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی