حضور پرشور پرسنل شهرداری الوند در راهپیمایی روز جهانی قدس

پرسنل شهرداری الوند با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس، انزجار خود را نسبت به سردمداران استکبار جهانی، امریکا و اسراییل اعلام کردند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند؛ در این مراسم که شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر، مسوولین واحدها و پرسنل شهرداری نیز حضور داشتند، شرکت کنندگان با در دست داشتن پلاکارد و سردادن شعارهایی علیه استکبار جهانی ضمن اعلام برائت از اقدامات ظالمانه امریکا و اسراییل، حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین ابراز کردند.

راهپیمایان با پیمودن مسیر تعیین شده از مزار شهدای گمنام به سمت مسجد حضرت ابوالفضل(ع) جهت اقامه نماز جمعه حرکت کردند و با دادن شعار، قطعنامه روز جهانی قدس را تأیید کردند.

در این قطعنامه راهپیمایان ضمن تأکید بر اینکه روز قدس، روز اسلام و فریاد بیداری اسلامی و نماد وحدت و اراده امت اسلامی در حمایت از آرمان قدس و فلسطین و عرصه‌ای برای نمایش عمق استراتژیک و دامنه نفوذ مکتب مقاومت و گفتمان انقلاب اسلامی در پهنه گیتی است، با بانگ رسای تکبیر، مواضع خود را به جهانیان اعلام داشتند.

در این مواضع بر آزادی بیت المقدس و رهایی ملت مظلوم و بی‌دفاع فلسطین به عنوان آرمان مسلّم انقلاب اسلامی، امام راحل (ره) و رهبری تأکید و بر لزوم بازگشت فلسطینیان به سرزمین آبا و اجدادی خود و برگزاری یک انتخابات سالم آزاد و فراگیر برای تعیین سرنوشت این کشور مسلمان و مظلوم تصریح شده است.

راهپیمایان در این قطعنامه همچنین اقدامات جنایت کارانه امریکا در منطقه بویژه سوریه، مصر، بحرین، عراق، پاکستان و افغانستان را محکوم کرده و آنرا دام شیطان بزرگ و سناریوی دشمنان اسلام برای تأمین اهداف و منافع نامشروعشان دانستند.

در پایان قطعنامه نیز آمده است: ملت مسلمان و ولایت‌مدار ایران، این حضور حماسی و دهها میلیونی را حلقه مکمل حماسه سیاسی ۲۴ خردادماه در عرصه بین‌المللی و فرصتی بسیار ارزشمند برای ابلاغ پیام قاطع و شفاف نظام اسلامی به دشمنان منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای دانسته و به آنان بویژه امریکای جنایتکار و خبیث که نماد ظلم، جنایت، خیانت، جنگ افروزی و مولد تروریسم دولتی است و نیز رژیم مفلوک و منفور صهیونیستی هشدار می‌دهیم ایران اسلامی هیچگاه از حقوق مسلم خود در عرصه‌های مختلف چشم‌پوشی نکرده و در کنار نیروهای مسلح مقتدر و سلحشور، هرگونه تهدید و تعدی علیه تمامیت ارضی و منافع و امنیت ملی کشور را تحت فرامین مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا (مدظله العالی) فراتر از جغرافیای منطقه با پاسخ سخت، قاطع و پشیمان کننده‌ای مواجه خواهیم ساخت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی