دریافت جایزه صلح بین المللی توسط شهردار الوند

شهردار الوند به عنوان سفیر صلح جهانی، جایزه صلح بین المللی دریافت کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند؛ در این مراسم که توسط موسسه بین المللی سفیران صلح عصر روز سه شنبه در تالار وحدت تهران برگزار شد، از سعید آگشته شهردار الوند با اهدای لوح و تندیس تقدیر به عمل آمد.

شهردار الوند که به عنوان یکی از مدیران بخش خدمات اجتماعی در عرصه صلح جهانی فعالیت می کند به پاس تلاش و کوشش در این حوزه، این جایزه را دریافت کرد.

در ابتدای این مراسم نشان ویژه و برتر سومین اجلاس بین المللی صلح توسط موسسه بین المللی سفیران صلح (یونیسف) به آیت الله هاشمی رفسنجانی به خاطر رفتار خویشتن مدارانه و صلح جویانه ارائه شد.

در ادامه این مراسم از تلاشهای دریابان شمخانی وزیر دفاع دوران اصلاحات، محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، استاد جمشید مشایخی، اکبر عبدی، سردار رویانیان، علی دایی، افشین پیروانی، الیاس حضرتی، پدر مرحوم عسل بدیعی و جمعی از هنرمندان با اعطای لوح و تندیس صلح جهانی تقدیر بعمل آمد.
ابراهیم صنوبر رییس هیات مدیره موسسه بین‌المللی سفیران صلح، هدف از برگزاری این مراسم را ارسال پیام صلح و دوستی، توسعه فرهنگ برادری و برابری، ترویج آداب نیک ملل و فرهنگ‌سازی در حوزه مبارزه با مواد مخدر، ایدز، تروریسم و افراط گری، از خودباختگی اجتماعی و مشکلات و معضلات معظم جوامع بشری در سطح ملی و بین‌المللی، عنوان کرده بود که در همین راستا از فعالان برقراری صلح و آرامش در جامعه جهانی بویژه مدیران بخش خدمات اجتماعی، چهره های ورزشی و هنرمندان تقدیر بعمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی