ذاکری سرپرست شهرداری الوند شد.

با تنفیذ حکم توسط رییس شورای اسلامی شهر الوند، مهندس ذاکری معاونت شهرداری به عنوان سرپرست شهرداری الوند منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند؛ در سیزدهم شهریورماه سال جاری، طی مراسمی با حضور رییس جدید شورای اسلامی شهرالوند، نایب رییس شورا و منشی شورا و همچنین تعدادی از مسوولین و کارشناسان شهرداری در محل سالن شهید باکری شهرداری حکم عیوض ذاکری به عنوان سرپرست شهرداری توسط رییس شورای اسلامی شهر تنفیذ شد.

شعبان حسنی رییس شورای اسلامی شهر الوند در این جلسه گفت: قبل از شروع رسمی آغاز به کار شورای اسلامی، جلسات متعددی با حضور اعضای شورا و همچنین مردم در راستای ایجاد وحدت رویه و اینکه چه گام هایی در جهت پیشبرد اهداف عالیه شهر و شهرداری برداریم، تشکیل شد.

وی ضمن قدردانی از زحمات و عملکرد مطلوب مهندس آگشته، نظم و انضباط کاری و اتمام پروژه های عمرانی را از جمله مهمترین اقدامات درطول زمان سرپرستی عنوان کرد.

در ادامه حبیب ا… ملایی نایب رییس شورا ضمن بیان میزان ساعات کار کارشناسی در رصد امور شهری و شهرداری گفت: بیش از 290 نفرساعت کار کارشناسی بعد از انتخابات تاکنون به صورت غیر رسمی انجام شده تا به این جمع بندی برسیم که شهرما بتواند با یک امنیت روانی، اقتصادی و اجتماعی با کمترین چالشها راهبردهای تعریف شده خود را پیش ببرد و ماحصل آن انتخاب سرپرست شهرداری بوده است.

وی افزود: در بحث انتخاب شهردار از افراط و تفریط باید به شدت پرهیز شود و با یک تعامل و شناخت شاخصهای علمی و منطقی و حدودی که قوانین اساسی و شوراها در نظر گرفته است، بدور از حاشیه در انتخاب شهردار وفاق نهایی حاصل شود.

ایوب قلی زاده عضو و منشی شورای اسلامی شهر نیز با بیان اینکه نگرش انسانها به دنیا همان چیزی است که در مغز و قلب سلیم شان می گذرد گفت: بنای کاری ما در شورای اسلامی شهر بر مبنای نیازهای مهم و اهداف جاریه ی شهرداری است و اصل در آن رفاقت، تعهد و کار می باشد.

وی تصریح کرد: در بحث سرپرستی آیتم های علمی را مدنظر قراردادیم که نهایتاً به مهندس ذاکری رسیدیم که امید است در راستای رضای الهی و مردم حرکت نماید.

در این جلسه ذاکری نیز با تقدیر و تشکر از حسن نظر اعضای شورا، انتخاب سرپرست را یک نقش هماهنگ کننده عنوان کرد و افزود: سرپرست یا شهردارمسوول واحدی است که حرف آخر را می زند.

وی تصمیمات شورا را تصمیماتی کارشناسی شده عنوان کرد و تأکید کرد:در شهرداری باید روال قانونی حاکم باشد.

ذاکری پیش بردن پروژه های عمرانی در سال جاری ضمن در نظر گرفتن اهداف اجرایی آنها از اولویت های خود ذکر کرد و تصریح کرد: مشارکت مسوولین واحدها در پیشبرد اهداف شهرداری و ایجاد فضایی امن از ضروریات است.

وی اضافه کرد: پروژه های عمرانی باید در برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت برنامه ریزی و اجرا شود و واحدهای پشتیبانی کننده باید به وظایف خود به نحو مطلوب انجام دهد.

سرپرست شهرداری در پایان سخنان خود ضمن تأکید بر تکریم ارباب رجوع و انجام به موقع کار آنها، شورای شهر را اتاق فکر شهرداری عنوان کرد و افزود: باید از این ظرفیت و زمینه نهایت استفاده را به عمل آورد.

در پایان مراسم نیز حکم سرپرستی ذاکری توسط رییس شورای اسلامی شهر الوند به وی تنفیذ شد.

گفتنی است عیوض ذاکری سمتهایی چون مدیرعامل سازمان حمل و نقل عمومی شهر الوند، سرپرست سازمان سازمان آتش نشانی، عضویت در هیأت مدیره سازمانهای تابعه شهرداری و معاونت شهرداری الوند را در کارنامه شغلی خود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی