استقبال از مهر در شهرداری الوند کلید خورد

جلسه ستاد استقبال از مهر در شهرداری الوند برگزار شد. به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند؛ در این جلسه که با حضور مهندس ذاکری سرپرست شهرداری، مدیرعامل سازمان های وابسته و نیز مسوولین واحدهای مختلف شهرداری برگزار گردید، تصمیمات مختلف در قالب 23 بند به تصویب……….

به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند؛ در این جلسه که با حضور مهندس ذاکری سرپرست شهرداری، مدیرعامل سازمان های وابسته و نیز مسوولین واحدهای مختلف شهرداری برگزار گردید، تصمیمات مختلف در قالب 23 بند به تصویب کمیته رسید.

در ابتدای این مراسم ذاکری گفت: تعلیم و تربیت و فراگیری علم ودانش همواره در مسیر فرهنگ غنی ما و بویژه مکتب اسلام از جایگاه والا و مقدسی برخوردار است و به همین لحاظ فصل مهر و مهرورزی و بازگشایی مدارس در همه جای وطن اسلامیمان با جوش و خروش خاصی برپاشده و صحنه ای زیبا از شور و نشاط ملت بافرهنگ ایران علی الخصوص در شهر الوند ونصرت آباد می توان مشاهده نمود.

وی افزود: ما براین باوریم که توجه به فرهنگ و اعتلای فرهنگ عمومی مردم میتواند کمک شایانی را به مدیریت شهری داشته و به جای هزینه در بخش خدمات اولویت را هزینه دربخش فرهنگ می دانیم که هزینه دربخش فرهنگ موجب کاهش هزینه خدمات خواهد شد.

ذاکری به ارتقای سطح فرهنگ بهداشتی دانش آموزان، افزایش سطح رضایتمندی شهروندان، جلب مشارکتهای همگانی اشاره و خاطر نشان کرد: دستیابی به شهری سبز، پاک و ایمن، تامین وارتقای سلامت روانی و بهداشتی دانش آموزان کاهش بار ترافیکی ناشی از ترددهای مهرماه و ترویج فرهنگ حفظ و نگهداری از مبلمان و فضاهای سبز شهری از مهمترین اهداف طرح ستاد مهر در شهر الوند است.

وی تصمیمات اتخاذ شده را حول محور نظافت، زیباسازی و ترافیک و عمران شهری عنوان کرد و افزود: اجرای این فعالیت ها در راستای اهداف طرح استقبال از مهر که توسط سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور ابلاغ شده است صورت می گیرد که از جمله این اهداف می توان به ارتقای سطح فرهنگ بهداشتی دانش آموزان، افزایش سطح رضایتمندی شهروندان، جلب مشارکتهای همگانی در دستیابی به شهری سبز، پاک و ایمن، کاهش بار ترافیکی ناشی از ترددهای مهرماه و غیره اشاره کرد.

سرپرست شهرداری در پایان زمانبندی اجرای طرح را از 20شهریورلغایت 15 مهرماه اعلام و خاطر نشان کرد: در این راستا هماهنگی لازم با سایر ادارات مربوطه در سطوح مختلف صورت می پذیرد تا انشاا… دانش آموزان در شرایط مطلوبی سال تحصیلی را آغاز کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی