استقبال از درخواست سرپرست شهرداری برای کاهش هزینه های جاری شهرداری

در نشست صمیمانه سرپرست شهرداری الوند با مدیران و پرسنل شهرداری مشکلات پیش روی شهرداری مطرح شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند: در این جلسه مهندس ذاکری سرپرست شهرداری ضمن تقدیر و تشکر از مدیران و پرسنل شهرداری که در راستای رضایت خالق باخدمت به مخلوق تلاش می کنند، گفت: شهرداران گذشته هر کدام به نحوی در این زمینه گامهای موثری برداشته اند که جا دارد از زحمات مهندس آگشته نیز قدردانی گردد.

وی در خصوص مشکلات مالی پیش روی شهرداری بیان کرد: از زمان ابلاغ برنامه پنجساله پنجم درآمدهای شهرداریها به شدت کاهش یافته است که این امر موجب شده است که آینده روشنی را برای شهرداریها نتوان متصور شد.

ذاکری اضافه کرد: به گفته مقامات وزارت کشور با این روندی که شهرداریها در پیش دارند می توان گفت 70 درصد شهرداریهای کشور در حالت ورشکستگی قرار دارند.

وی راه حل گذار از این مرحله را در شهرداری، تدوین و تعریف برنامه ای جامع دانست و افزود: در این راستا فعال سازی کدهای درآمدی و تحقق درآمدهای شهرداری از اولویت ویژه ای برخوردار است.

سرپرست شهرداری در ادامه اظهار داشت: در مرحله بعد، درآمدزایی از طریق کاهش هزینه ها محقق می شود که این مسأله همت همه جانبه پرسنل شهرداری را طلب می کند.

وی اضافه کرد: از آنجاییکه شهرداری الوند از جهت سرمایه نیروی انسانی از کیفیت و درجه بالایی برخوردار است قطعاً راهکارهایی نیز در ذهن و اندیشه پرسنل وجود دارد که از آن استقبال می کنیم و امیدواریم هرچه زودتر راهکارهای برون رفت از این مرحله تدوین و محقق گردد.

درپایان جلسه مدیران و پرسنل شهرداری با استقبال از درخواست سرپرست شهرداری درخصوص صرفه جویی و کاهش هزینه ها، آمادگی خود را جهت ارایه پیشنهادات و نقطه نظرات خود جهت رفع مشکلات پیش رو اعلام کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی