حضور سرپرست شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر در غبار روبی مزار شهدای شهر الوند

سرپرست شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر با حضور در مراسم غبار روبی مزار شهدای شهر الوند به مقام شامخ شهدای هشت سال دفاع مقدس ادای احترام کردند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند؛ این مراسم به همت سپاه ناحیه ای البرز و با همکاری شهرداری الوند در روز پنج شنبه با حضور اقشار مختلف مردم به ویژه خانواده معظم شهدا، مسوولان ادارات شهرستان و فرماندهان نظامی و انتظامی و همچنین مهندس ذاکری سرپرست شهرداری و مهندس حسنی رییس شورا و دکتر ملایی نایب رییس شورا و سایر اعضای شورای اسلامی شهر الوند و نصرت آباد برگزار شد و به مقام شامخ شهدای 8 سال دفاع مقدس ادای احترام شد.

در این مراسم سرهنگ بهرامی فرمانده سپاه ناحیه البرز با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهیدان بیان کرد: استقلال و آزادی میهن اسلامی مرهون جان فشانی ها و رشادت های شهیدان 8 سال دفاع مقدس است.

وی در ادامه اظهار داشت: آنان که جان خویش را در راه اسلام و اعتلای آرمانهای انقلاب اهدا کردند تا میهن اسلامی را از دست دشمنان اسلام دور کنند، گرانقدر ترین انسانهای جامعه امروز هستند.

فرمانده سپاه ناحیه البرز تأکید کرد: شهیدان با نثار خون خود در راه اسلام ، وظیفه سنگینی بر دوش ما قرار داده اند و ما تا زمانیکه زنده ایم، پاسدار خون شهدا خواهیم بود و با پیروی و تبعیت از ولایت، راه شهیدان را ادامه خواهیم داد و سربلندی ایران اسلامی را ارتقا می دهیم.

وی در پایان سخنان خود هدف از برگزاری این مراسم را تجدید میثاق با شهیدان دانست و اضافه کرد: ما باید از شهدا انرژی لازم را در مسیر احیای دین خدا و ثبات قدم در این راه کسب کنیم.

در ادامه مراسم اسماعیل پور از مداحان شهر الوند به مدح جایگاه والای شهیدان پرداخت و در پایان سرپرست شهرداری الوند و اعضای شورای اسلامی شهر الوند و نصرت آباد به همراه سایر حاضرین در مراسم، قبور شهدا را گلباران و عطر افشان کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی