همزمان با آغاز سال تحصیلی دانشگاهیان شهر الوند؛

رییس شورای اسلامی شهر و سرپرست شهرداری در دانشگاه پیام نور و موسسه آموزش عالی کار حضور یافتند.

رییس شورای اسلامی شهر و سرپرست شهرداری الوند با حضور در دانشگاه پیام نور و موسسه آموزش عالی کار شروع سال تحصیلی را به مسوولین و متولیان آموزش عالی تبریک گفتند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند؛ مهندس شعبان حسنی رییس شورای اسلامی شهر در این دیدارها با تبریک شروع سال تحصیلی، راه اندازی دانشگاه را نیازمند پیگیری ها و تلاش های مضاعف دانست و افزود: وجود این دانشگاه ها و افزایش تعداد دانشجویان آن نشان از بالا رفتن سرانه آموزش در شهر الوند دارد.

مهندس عیوض ذاکری سرپرست شهرداری نیز اظهار داشت: وظیفه ایجاب می کرد که برای عرض تبریک به متولیان آموزش عالی حضور یابم چراکه مسایل آموزشی جزو اولویت های مدیریت شهری در الوند است و طبیعتاً حمایت از آن را جزو وظایف خود می دانیم.

وی در ادامه افزود: بحمدا… قدمهای خوبی در خصوص آموزش عالی در شهر الوند برداشته شده است که امیدواریم این توفیقات در طول زمان افزایش یابد.

روسای دانشگاه های پیام نور و موسسه آموزش عالی نیز هرکدام ضمن تقدیر و تشکر از این اقدام مجموعه مدیریت شهری، به بیان آمار و عملکرد مجموعه آموزشی خود پرداختند و مسایل و مشکلات پیش روی خود را با مدیران شهری در میان گذاشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی