نشست صمیمی سرپرست شهرداری الوند و رییس شورای اسلامی شهر الوند و نصرت آباد با ورزشکاران

سالن اجتماعات شهید باکری شهرداری الوند روز یکشنبه و در چهاردهمین روز از مهرماه شاهد نشست و دیدار صمیمی رییس شورای اسلامی شهر الوند و نصرت آباد مهندس حسنی و سرپرست شهرداری مهندس ذاکری با مربیان 18 رشته ورزشی بود.

در این جلسه که با حضور مربیان تمام رشته های ورزشی که در مجموعه ی ورزشی شهرداری در حال فعالیت هستند برگزار شد، مربیان ضمن ابراز رضایت از تجهیزات و امکانات تهیه شده توسط شهرداری، با طرح کارشناسانه ی مسایل و مشکلات موجود بر سر راه ارتقاء ورزش شهروندان، از رییس شورای شهر و سرپرست شهرداری و سایر مسوولین تقاضای توجه بیش از پیش در این حوزه را داشتند.

در ادامه مهندس ذاکری سرپرست شهرداری الوند فعالیت و سرمایه گذاری شهرداری در حوزه ی ورزش را نوعی سرمایه گذاری در مسیر رسیدن به شهر سالم دانسته و افزود: وجود شهروندان سالم و پرنشاط در شهر یکی از عوامل مهم و اصلی در پویایی شهر است و بدون شک شهرداری از هیچ کوششی در این حوزه دریغ نخواهد کرد.

سرپرست شهرداری الوند تشکیل سازمان فرهنگی ورزشی در شهرداری را بهترین مسیر برای ساماندهی فعالیت های ورزشی شهرداری عنوان کرد و گفت: با تشکیل چنین سازمانی، بطور تخصصی به مقوله ی ورزش پرداخته خواهد شد و با توجه به اینکه شهرداری الوند سالیانه به 10،000 نفر از شهروندان مخصوصاً جوانان الوند خدمات ورزشی ارایه می کند، برای ساماندهی و افزایش سرانه ورزش شهروندان زمان آن فرا رسیده است که در قالب یک سازمان مستقل به آن پرداخته شود.

مهندس ذاکری در همین راستا از مهندس حسنی رییس شورای شهر الوند و نصرت آباد که در جلسه حضور داشت خواست تا با تصویب تشکیل سازمان فرهنگی ورزشی در صحن شورا گامی ماندگار و تأثیرگذار در حوزه ورزش شهروندان برداشته و خدمتی دیگر از شورا و شهرداری به ثبت برسانند.

سرپرست شهرداری الوند در پایان ضمن قدردانی از متولیان امر ورزش در شهرداری از مربیان خواست تا اجازه ندهند وجود کاستی های جزیی در کیفیت ارایه ی خدمات تأثیرگذاشته و سرعت پیشرفت تیم های منتسب به شهرداری را بکاهد.

شایان ذکر است 22 مربی ورزشی در 18 رشته ورزشی با شهرداری الوند قرارداد داشته و به آموزش رشته های مختلف ورزشی در 8 سالن مجهزی که شهرداری الوند احداث و تجهیز نموده است اشتغال دارند که تعدادی از 8 سالن ورزشی بصورت دو منظوره و یا چند منظوره مورد بهره برداری قرار می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی