مهندس یحیی پور شهردار الوند اعلام کرد:معابر سطح شهر الوند و نصرت آباد روکش آسفالت می شود

شهردار الوند: با مجوز شورای اسلامی شهر الوند، معابر سطح شهر الوند و نصرت آباد روکش آسفالت می شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند؛ مهندس یحیی پور شهردار الوند در گفتگوی کوتاهی ضمن اعلام مطلب مذکور، گفت: این پروژه طی درخواستی با اعتباری بالغ بر 2،000،000،000 ریال به شورای اسلامی شهر ارسال شد و پس از بحث و بررسی، مجوز آن جهت اجرا به شهرداری ارسال گردید.

وی افزود: براین اساس قرار است حمل و پخش آسفالت از طریق کارخانه آسفالت کاسپین به ازای هر تن آسفالت 140،000 ریال، تهیه قیر به همراه جارو و تمیز کردن سطح قیرپاشی با استفاده از قیر mc و پریمکت 1/2کیلوگرم در متر مربع از قرار هر متر مربع 24،000 ریال و تهیه قیر به همراه جارو و تمیز کردن سطح قیرپاشی با استفاده از قیر mc و تک کت 6/. کیلوگرم در متر مربع از قرار هر متر مربع 12،000 ریال صورت پذیرد.

شهردار الوند در ادامه اظهار داشت: با توجه به ریزشهای جوی و شروع فصل سرما، شهرداری نسبت به شناسایی نیازهای واقعی پروژه های عمرانی در سطح شهر اقدام و انشاءا… با پیش بینی بودجه در سال 93 و اجرای پروژه های بزرگ، تغییر و تحول اساسی در زیرساخت های شهری انجام خواهد داد.

یحیی پور در خاتمه ضمن تأکید بر رضایتمندی شهروندان در حوزه خدمات شهری خاطر نشان کرد: شهرداری الوند از ابتدای تغییرات جوی با تمام قوا به حالت آماده باش درآمده است تا در صورت بارش نزولات آسمانی بتواند ضمن جلوگیری از مشکلات ترافیکی و آبگرفتگی در سطح شهر، خدمات مطلوبی را به شهروندان ارایه دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی