به مناسبت فجر انقلاب اسلامی و با حضور مسوولین شهرستان البرز؛ سالن دو منظوره تنیس روی میز و صخره نوردی شهرداری الوند افتتاح شد

در نهمین روز از ایام ا… دهه مبارک فجر و با اعتباری بالغ بر سه میلیارد ریال سالن دو منظوره تنیس روی میز و صخره نوردی مجموعه ورزشی امام علی (ع) افتتاح و راه اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند؛ در این مراسم که با برگزاری اولین دوره از مسابقات شورای اسلامی شهرستان البرز همزمان بود، مهندس غلامرضا حسن پور فرماندار شهرستان البرز، مهندس علی یحیی پور شهردار الوند، شجاع ذوقی رییس دادگاه انقلاب شهرستان قزوین، سرهنگ بهرامی فرمانده سپاه ناحیه ی امام رضا (ع)، حجت الاسلام و المسلمین مصائبی نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه ی البرز و مسوولین ادارات شهرستان البرز نیز حضور داشتند.

در ابتدا محمد رفائی نژاد رییس شورای اسلامی شهرستان البرز، شهرداری و شورای اسلامی شهر الوند را به عنوان میزبان این دوره از مسابقات معرفی کرد و گفت: افتتاح و راه اندازی این مجموعه حاصل تلاش مدیریت شهری در دوره گذشته و حاضر است که امیدواریم با تبلیغات لازم امکان استفاده اکثر شهروندان فراهم گردد.

وی در خصوص اولین دوره مسابقات شورای اسلامی شهرستان البرز اظهار داشت: این دوره از مسابقات با همت شهرداری و شورای اسلامی شهر الوند و حمایت هیأت ورزشهای همگانی، هیأت شطرنج و هیأت تنیس روی میز در چهار رشته ی دارت، طناب کشی، شطرنج و تنیس روی میز برگزار می شود.

رییس شورای اسلامی شهرستان البرز در ادامه بیان کرد: این مسابقات در بین مسوولین و اعضای شورای اسلامی شهرهای شهرستان البرز با هدف ایجاد همدلی، وحدت و صمیمیت بیشتر برگزار می شود که ان شاا… به صورت سالانه و دوره ای، در دیگر شهرهای شهرستان البرز نیز ادامه خواهد یافت.

در پایان این مسابقات به نفرات برتر در هر رشته ی ورزشی، لوح و جوایزی به رسم یادبود اهدا گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی