حضور پرشور پرسنل شهرداری الوند در راهپیمایی 22 بهمن

پرسنل شهرداری همراه مردم شهید پرور شهر الوند با حضور در راهپیمایی 22 بهمن ماه، سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را پاس داشتند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند؛ در این مراسم و اجتماع بزرگ مردمی که حجت الاسلام و المسلمین دکتر طهماسبی امام جمعه شهر الوند، مهندس حسن پور فرماندار شهرستان البرز، مهندس حسنی رییس شورای اسلامی شهر الوند، مهندس یحیی پور شهردار، جلالی دادستان شهرستان البرز، سرهنگ رحمانی فرمانده انتظامی شهرستان البرز، اعضای شورای اسلامی شهر الوند، مهندس معروفی معاون شهردار و سایر مقامات شهرستانی حضور داشتند، شرکت کنندگان با در دست داشتن پلاکارد و سردادن شعارهایی علیه استکبار جهانی یاد و خاطره روزهای انقلاب را زنده نگه داشتند.

در این مراسم راهپیمایان با پیمودن مسیر تعیین شده، در گلزار شهدای شهر الوند حضور یافتند. سپس حجت الاسلام و المسلمین دکتر طهماسبی امام جمعه شهرستان البرز ضمن تقدیر و تشکر از حضور پر شور و انقلابی مردم الوند، اظهار داشت: گزینه روی میز ملت ما اتحاد و وحدت و همدلی و پکپارچگی است و شعار اصلی در این روز بزرگ این است که در حمایت از نظام جمهوری اسلامی ایران و در ادامه دادن راه خونین و فاطمی و حسینی و علوی امام شهیدان و شهدای والا مقام یک لحظه درنگ و تردید نخواهیم کرد.
در پایان، قطعنامه ی سی و پنجمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران در 8 بند قرائت گردید و راهپیمایان با آرمانهای امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی تجدید پیمان بستند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی