پیام نوروزی شهردار الوند

سال پیش رو، سالی است که آغاز آن با ایام شهادت دخت نبی اکرم(ص)، حضرت فاطمه زهرا (س) مقارن گشته است، لذا در ابتدا، این ایام را به شهروندان عزیز شهر الوند و نصرت آباد تسلیت عرض می نمایم و از خداوند منان سال خوب و خوشی را برایشان آرزومندم.

ز کوی یار میآید نسیم باد نوروزی          از این باد ار مدد خواهی چراغ دل برافروزی

سال 92 با تمام فراز و نشیب های خود به پایان رسید، سالی که بنا به فرمایش مقام معظم رهبری سال حماسه اقتصادی و حماسه سیاسی نام گرفت. سالی که مردم با حضور مقتدرانه خود در پای صندوقهای رأی سرنوشت چهار سال اداره امور کشور، شهر و روستای خود را با انتخاب رییس جمهور و اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا رقم زدند و افرادی را انتخاب کردند که قاطبه ی ملت بر آن هم رأی بودند و در نهایت شاکله نظام اجرایی کشور، شهر و روستا محقق گردید.

البته حماسه های ذکر شده صرفاً مختص سال خاصی نیست و همانگونه که ملت شریف ایران اسلامی در طول دوران سی و پنج ساله ی انقلاب نشان داده اند، همواره در حوزه های اقتصادی و سیاسی حماسه ساز بوده اند.

سال پیش رو، سالی است که آغاز آن با ایام شهادت دخت نبی اکرم(ص)، حضرت فاطمه زهرا (س) مقارن گشته است، لذا در ابتدا، این ایام را به شهروندان عزیز شهر الوند و نصرت آباد تسلیت عرض می نمایم و از خداوند منان سال خوب و خوشی را برایشان آرزومندم.

قطعاً سال 93 می بایست سال خوبی باشد چرا که حیات همه ی موجودات بویژه اشرف مخلوقات ایجاب می کند که کمال مطلوب را جستجو نمایند و خط سیر وجودی این را می نمایاند. سالی که شروعش با رویش و شکفتن باشد کمال را در دل خود نهان دارد و بهار نمادی از این آغاز و کمال است.

در سال آینده امید واثق داریم که پروژه های نیمه تمام را جهت بهره برداری شهروندان گرامی به اتمام برسانیم و پروژه های تعریف شده را به مرحله اجرا درآوریم. قطعاً مشارکت شهروندان در این زمینه و حوزه های مختلف نرم افزاری و سخت افزاری، تأثیر بسزایی از خود در مدیریت شهری به جای می گذارد.

همکارانم در شهرداری الوند- همانگونه که در گذشته نیز شاهد بودید- تمام همت خویش را به کار می گیرند تا بتوانند خدمات شایسته ای به شهروندان گرامی ارائه نمایند چه حوزه هایی که عملکردشان از چشم مردم پنهان نمی ماند و چه حوزه هایی که تمهیدات لازم را برای اجرای برنامه های شهری تأمین می نمایند.

در پایان امیدوارم سال 93، سال رشد و شکوفایی هر چه بیشتر شهر الوند در حوزه های مختلف، بویژه عمرانی و فرهنگی باشد و عملکرد شهرداری بتواند رضایت خاطر شهروندان گرامی را تأمین نماید تا شاهد شهری در خور و شایسته باشیم، که جز این، خواسته ی دیگری ندارم.
همتم بدرقه راه کن ای طایر قدس که دراز است ره مقصد و من نوسفرم

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی