رییس شورای اسلامی شهر الوند خبر بازگشت مجدد آگشته به الوند را تکذیب کرد

در پی درج مطلبی با عنوان «آگشته در راه بازگشت مجدد به الوند» در ستون یکی از نشریات محلی ، حسنی رییس شورای اسلامی شهر الوند پاسخ داد .

به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند ؛ در این جوابیه آمده است : شورای اسلامی شهر الوند با خرد جمعی و با حداکثر آرا اقدام به انتخاب آقای مهندس علی یحیی پور به عنوان شهردار الوند ، کار اجرایی را در شهر الوند به دست ایشان سپرد و در مدت زمان کوتاه سپری شده علی رغم فرا رسیدن فصل سرما و مهمتر از آن کمبود اعتبارات مالی ، شاهد اجرای پروژه های عمرانی و امورات جاری شهرداری بوده ایم .

علی ایحال شورای شهر الوند ، ضمن تکذیب مطلب چاپ شده ، رضایت کامل خود را از عملکرد آقای مهندس یحیی پور شهردار الوند اعلام و رجای واثق دارد ، با تدابیر ، تجربه و تعهد ایشان پروژه های عمرانی مدنظر در بودجه سال 93 شهرداری ، با برنامه ریزی مدون اجرا و شاهد رشد و شکوفایی شهر الوند و زیرساخت های شهری خواهیم بود .

در پایان شورای شهر الوند با اعلام آمادگی دریافت انتقادات و پیشنهادهای سازنده ، مشارکت همگانی را سرلوحه امور خود قرار داده و امیدواریم با همفکری و هم اندیشی شاهد ارتقای شهر الوند در نیل به اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی در خدمت به شهروندان باشیم .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی