مراسم معارفه ی معاون شهردار الوند برگزار شد

آقا رحیمی بر کرسی معاونت شهرداری الوند نشست.

به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند؛ در این مراسم که جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر الوند و مسوولین واحدها و سازمانها ی تابعه حضور داشتند، مهندس یحیی پور شهردار الوند ضمن تأکید بر حمایت همه جانبه از پرسنل شهرداری در عرصه های مختلف، گفت: باید کارها در شهرداری به نحوی صورت گیرد که قابل دفاع باشد.

وی ضمن تقدیر و تشکر از واحدهایی که در حوزه درآمدی فعالند، افزود: برای ارتقای سازمانی و خدمت به شهروندان محترم نیاز داریم که درآمدها را از طرق مختلف به ویژه فعال نمودن کدهای درآمدی افزایش دهیم.

یحیی پور با تأکید بر رعایت سلسله مراتب سازمانی، بیان کرد: مدیران واحدها باید تمام اراده ی خود را معطوف به اهداف سازمانی کنند که در این راستا ضمن انجام بهینه کارها در واحد خود، رضایت مراجعین گرامی را نیز تأمین می نمایند.

وی در ادامه ضمن معرفی معاون جدید، وی را فردی کارآمد با سوابق مطلوب ارزیابی کرد و افزود: باید تمام مجموعه سعی کنند همکاری لازم را بعمل آورند که در این زمینه اتحاد و دوستی نقش مهمی برعهده دارند.

شهردار الوند در پایان از زحمات بی دریغ مهندس سعید معروفی معاون سابق شهرداری به لحاظ عملکرد مثبت، تقدیر و تشکر کرد.

در ادامه مراسم، خمسه عضو شورای اسلامی شهر با تأکید بر اجرای پروژه های عمرانی با مشارکت همه ی مدیران شهرداری، افزود: ارایه ی خدمت به مردم از واجبات است و باید به آن بیش از مستحبات توجه کرد.

سپس قدمی عضو دیگر شورا با اشاره به حمایت قاطع شورای اسلامی شهر از شهردار، شهرداریها را سازمانهای غیر انتفاعی عنوان کرد و گفت: مهندس یحیی پور از ابتدای فعالیت خود به عنوان شهردار عملکرد مطلوبی داشته به طوریکه پروژه های بسیار خوبی برای شهر الوند و نصرت آباد تعریف شده است و بودجه تنظیمی از 345 میلیارد ریال سال 92، به 420 میلیارد ریال ارتقاء یافته است.

وی در ادامه ضمن انتقاد از طرح جامع که حامل اشکالات و ایرادات طرح هادی است، اضافه کرد: حدود 40 مورد اختلاف و مشکل در طرح جامع وجود دارد که امیدواریم شهردار محترم نسبت به رفع این ایرادات اقدام نماید و شورای شهر نیز در این زمینه حمایت خود را اعلام می نماید تا انشاءا… نسخه قابل قبولی را به مردم شهر الوند ارایه دهیم.

قدمی با اشاره به برخی مشکلات شهرداری، عنوان کرد: مسوولین شهرداری در انجام امور باید طوری عمل کند که هیچ گونه حقی از شهرداری و شهروندان ضایع نگردد.

در ادامه ی جلسه قلی زاده عضو شورای اسلامی با بیان فرمایشی از حضرت علی(ع) در خصوص ماندنی نبودن پست و مقام، گفت: الحمدلله تعصب کاری در شهرداری بالاست و من به عملکرد پرسنل ایمان دارم.

وی ضمن تأکید بر افزایش تحمل نقد پذیری در بین مسوولین شهرداری، بیان داشت: هنگام نقد، ما در برابر شما نیستیم بلکه در کنار شما هستیم چرا که نقد به منظور بهینه کردن امور صورت می گیرد و بهتر اینکه این نقد توسط دوستان شما در شورا صورت گیرد.
در پایان جلسه آقا رحیمی معاون جدید شهردار الوند با اشاره به نقش جدید خود جهت ارایه و تسهیل خدمات مطلوب تر به شهروندان شهر الوند آنرا نوعی توفیق خدمت گزاری عنوان کرد و افزود: اگر در بخشی یا قسمتی مشکل یا کم کاری وجود دارد باید مشکل مورد بررسی قرار گیرد تا بتوانیم موانع پیشرفت را برطرف کنیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی