برگزاری جشن نیمه شعبان؛ شهردار الوند: مشارکت هیئت های مذهبی در برنامه های فرهنگی و مذهبی از اولویت کاری شهرداری است

جشن بزرگ نیمه شعبان با حضور هزاران نفر از مشتاقان و منتظران آن امام همام در بوستان ملت شهرداری الوند برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهر الوند؛ علی یحیی پور شهردار الوند در خصوص این مراسم گفت: وظیفه تک تک شیعیان واقعی است که مقدمات حضور سرور کائنات را فراهم ساخته و در این راه از هیچ کوششی دریغ ننمایند.

وی با اشاره به اینکه امروزه یکی از ویژگیهای شهرهای پیشرفته اینست که تمامی شهروندان در اداره ی آن شهر احساس مسوولیت کرده و مدیریت شهری نیز با برنامه ریزی صحیح، خدمات مطلوب و مورد نیاز مردم را ارایه نماید. که البته این امر در شهرداری الوند پایه گذاری شده و روند اجرایی آن در دست اقدام است.

یحیی پور افزود: در بخش فرهنگی، حضور فعال شهرداری در برگزاری جشن های مذهبی و مهم با مشارکت هیئات مذهبی یک از اولویت های مهم بنده است که در این رابطه با مسوولین این هیأت های محترم جلسات متعددی برگزار کرده و نسبت به انجام این امور مهم برنامه ریزی شده است.

وی برگزاری جشن بزرگ نیمه ی شعبان را در بوستان ملت یکی از این برنامه ها دانست که با حضور هیأت منتظران ظهور برگزار شد و با توجه به استقبال گسترده ی شهروندان از این گونه برنامه ها، تأکید کرد: از این به بعد شهروندان شاهد برگزاری مراسم بهتر و بزرگتر در فضاهای باز شهری خواهند بود.
گفتنی است در این مراسم که با حضور هزاران نفر از شهروندان و منتظران آن امام بزرگوار انجام شد، برنامه های متنوعی از جمله مولودی خوانی، سخنرانی، نورافشانی، مسابقه حضوری و پیامکی، نمایش و گروه سرود اجرا گردید و در پایان به ده نفر از کسانی که در یک جمله ی زیبا نسبت به توصیف آقا امام زمان (عج) با ارسال پیامک به سامانه ی 10000282 شهرداری الوند اقدام کرده اند، جوایزی اهدا شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی