شهردار الوند: تأسیسات و تجهیزات شهری، گام مهمی در خدمت رسانی مطلوب به شهروندان است

با عنایت به اهداف مترتب بر تأسیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر الوند در راستای انجام تمهیدات لازم جهت مقابله با حریق، دسترسی آسان و به موقع به آب و ایجاد تدابیر لازم جهت کاهش آثار سوء ناشی از حوادث، تعداد شیرهای هیدرانت منصوبه در شهر الوند به دو براب….

به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند؛ علی یحیی پور شهردار و رییس شورای سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر الوند در گفتگو با خبرنگار ما، با اعلام مطلب فوق افزود: به لحاظ گستردگی شهر الوند و ساخت و ساز در نقاط مختلف شهر و نیاز به تأمین آسایش و آرامش شهروندان، تأسیسات و تجهیزات مدرن ایمنی شهری در نقاط مختلف جانمایی شده که از آن جمله می توان به شیرهای هیدرانت اشاره کرد.

وی در ادامه ضمن تأکید بر مطلوبیت تجهیزات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری الوند، گفت: شیرهای مذکور حسب پیگیری مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری الوند و مساعدت های سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور خریداری گردیده است که با نصب شیرهای مذکور در سطح شهر، تعداد شیرهای هیدرانت منصوبه در شهر به دو برابر افزایش خواهد یافت.

یحیی پور خاطر نشان کرد: با توجه به نصب تنها 20 دستگاه شیر هیدرانت از سنوات گذشته در شهر الوند و افزایش تعداد شیرهای مذکور به 40 دستگاه، آمار شیرهای هیدرانت منصوبه در شهر الوند 100 درصد افزایش یافته است.
وی در پایان اظهار داشت: در راستای مدیریت بهینه حوادث و بحران های شهری، این شهرداری نسبت به احداث ساختمان ستاد مرکزی مدیریت بحران نیز اقدام کرده است که امید است اقدامات ذکر شده در ارایه خدمات مطلوب در موضوع ایمنی و آتش نشانی برای شهروندان را به همراه داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی