مجمع شهرداران استان قزوین به میزبانی شهرداری الوند برگزار شد

شهرداران استان قزوین تجارب و نظرات خود را با هم در میان گذاشتند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند؛ در این جلسه که با حضور قریب به اتفاق شهرداران استان برگزار شد، مهندس قدمی به نمایندگی از شورای اسلامی شهر الوند ضمن خیرمقدم، خطاب به شهرداران استان اظهار داشت: کار و مسوولیت بزرگی را قبول کرده اید و خدمت به همه ی مردم استان در گرو تفکرات شما نخبگان و مدیران شهری است.

وی اضافه کرد: حاصل تلاش شما برآمده از برگزاری این گونه همایش هاست که ان شاءا… رضایت مردم و خداوند را نیز به همراه داشته باشد.

در ادامه جلسه، شهرداران ضمن تأکید بر برگزاری و تداوم جلسات به صورت کارشناسانه، تشکیل دبیرخانه، ساختار نظام مند جلسات و همچنین تنظیم مرامنامه را از اولویت های این مجمع عنوان کردند.

تأکید بر برنامه ریزی تشکیل جلسات، تنظیم به موقع صورت جلسات، تشکیل و فعال نمودن کمیته های مجمع شهرداران، الزام به حضور همه ی شهرداران استان، از جمله مواردی بود که شهرداران بر آن تأکید داشتند.

در پایان این جلسه به مسایل مبتلا به شهرداری های کوچک از جمله درآمدهای پایدار و تعداد کم صدور جواز ساخت اشاره و بر حل این معضل از طریق تبادل تجارب و تضارب آراء و نظرات تأکید شد.

گفتنی است، حبیبی معاون امور عمرانی استانداری قزوین، حجت الاسلام و المسلمین طهماسبی امام جمعه شهر الوند، حسن پور فرماندار شهرستان البرز و اعضای شورای اسلامی شهر به همراه شهرداران استان قزوین، افطار را میهمان شهرداری الوند بودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی