شهردار الوند: در صورت همکاری مدیران سازمانها، ساختمان کلیه ی ادارات شهرالوند شناسنامه فنی دریافت می کنند

شهردار الوند از همکاری برخی از مدیران جهت دریافت شناسنامه فنی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند؛ علی یحیی پور شهردار الوند در گفتگویی کوتاه ضمن اعلام مطلب مذکور، اظهار داشت: دارا بودن مشخصات فنی در ساختمانهای اداری این امکان را فراهم می کند که خدمات مطلوبی به شهروندان ارایه و نقطه ی شروع توسعه فنی در شهر آغاز شود.

وی اضافه کرد: در این راستا برخی از مدیران ادارات ضمن استقبال از این طرح، آمادگی خود را جهت همکاری اعلام کرده اند که در صورت همکاری سایر مدیران، ساختمان کلیه ی ادارات شهر الوند، شناسنامه فنی دریافت می کنند.

شهردار الوند یکی از پیش زمینه های رشد و توسعه شهری را در ساخت اصولی و فنی ساختمانها عنوان کرد و افزود: جهت این اقدام بهتر است نقطه ی شروع از مدیریت محلی که در قالب سازمانها و ارگانها ارایه ی خدمت می کنند، آغاز گردد.

وی با بیان اینکه به زودی تجهیزات و سیستم های فنی بروز و جدیدی در شهر الوند استقرار می یابد، گفت: داشتن امکاناتی نظیر GIS و تجهیزات فنی روز در هر شهری می تواند آن شهر را به یک مکان مناسب برای زیست و تبادل اطلاعات بدل کند که با عصر حاضر نیز همخوان باشد.

وی در ادامه اظهار داشت: با توجه به اینکه اکثر ادارات مستقر یا در حال استقرار در شهرها جهت احداث بناها و ساختمانهای مورد نیاز از اعتبارات دولتی استفاده می کنند به هنگام احداث بنا مجوزی از شهرداری محل دریافت نمی کنند که این امر خود باعث بروز بحران در مواقع اضطرار در هنگام وقوع سیل، طوفان، زلزله و … خواهد شد. لذا این موضوع باعث گردید تا این شهرداری تأکید نماید که تمام ادارات می بایستی مجوز اخذ پروانه ساخت با اصول فنی دریافت کنند.
شهردار الوند در پایان ضمن خرسندی از اقدامات صورت گرفته در طول مدیریت یکساله ی خود، اظهار امیدواری کرد: قطعاً هرگونه اقدامی تمایل و اقدام شهروندان را در مشارکت شهری طلب می کند تا در نهایت با اختیارات و تدابیر مدیریتی، به آنچه مطلوب نظر شهروندان محترم است نایل آییم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی