کلنگ 8 پروژه عمرانی شهرداری الوند به زمین زده شد .

در سال جهاد اقتصادی و به مناسبت هفته شورا کلنگ 8 طرح عمرانی با حضور فرماندار البرز، امام جمعه ، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر الوند به زمین زده شد . شهردار الوند در این مراسم گفت : این طرح های عمرانی با 15 میلیارد ریال اعتبار و پنج هزار و 394 مترمربع.

مهندس آگشته افزود : سالن ورزشی معلولان بصورت سوله با مساحت یکهزار و 250 مترمربع بنا در زمینی به مساحت یکهزار و 830 مترمربع و دو میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار طی هشت ماه اجرا و به بهره برداری خواهد رسید .
وی اظهار داشت : نمازخانه ورودی شهر و سرویس بهداشتی با 130 مترمربع بنا و اعتبار 500 میلیون ریال از دیگر طرح هایی است که عملیات اجرایی آن آغاز و ظرف چهار ماه آینده به بهره برداری خواهد رسید .

این مسئول خاطرنشان کرد : دارالقرآن شهر الوند در زمینی به مساحت دو هزار و 500 مترمربع در فاز نخست با زیربنای یکهزار و 350 مترمربع و دومیلیارد ریال اعتبار با سازه بتنی طی 6 ماه اجرا و به بهره برداری خواهد رسید .

به گفته شهردار الوند، مجموعه فرهنگی مذهبی جهت کتابخانه و کاربری های فرهنگی و مذهبی با یک میلیارد و 200 میلیون ریال طی چهار ماه با 250 مترمربع زیربنا از دیگر طرح های شهرداری الوند بود که در این روز عملیات اجرایی آن آغاز شد .

مهندس آگشته اعلام کرد : مجتمع فرهنگی و مذهبی ناحیه شهری نصرت آباد با یک میلیارد ریال و اصلاح هندسی میدان جهاد شهر الوند با 700 میلیون ریال اعتبار از دیگر طرحهایی است که امروز عملیات اجرایی آن آغاز می شود .

وی افزود : از دیگر پروژه های شاخص شهر الوند ساخت تالار بزرگ شهر خواهد بود که طی دو ماه آینده با اعتبار 700 میلیون تومانی در زمینی به مساحت یک هزار مترمربع به بهره برداری خواهد رسید که در حال حاضر 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارد .

مهندس آگشته خاطرنشان کرد : کلنگ ساخت نمایشگاه توسعه و شهر الوند طی یک ماه آینده به زمین زده می شود که در زمینی به مساحت 35 هزار مترمربع ساخته می شود .
شهردار الوند در پایان با اشاره به اجرای چند طرح مهم در شهرک نصرت آباد اظهار داشت : نصرت آباد از نواحی شهری شهرداری الوند است که اجرای پروژه های عمرانی مانند ساختمان آتش نشانی ، بهسازی خیابانهای شهر ، ساخت المان و سالن ورزشی در آن ضروری است تا خدمات مورد نیاز مردم به آنها داده شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی