چهارمین آبنمای موزیکال بزرگ کشور در شهر الوند افتتاح شد .

به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند، چهارمین آبنمای موزیکال بزرگ کشور در شب ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا و سالروز فتح خرمشهر به بهره برداری رسید .

آگشته شهردار الوند که در جمع کثیری ار شهروندان و علاقه مندان به فعالیتهای شهرداری سخن می گفت، اظهار داشت : امروز روز بسیار عزیزی است، و به همین رو تصمیم گرفتیم که این پروژه ی زیبا و با نشاط را در این روز افتتاح کرده و به شهروندان عزیز تقدیم نماییم.
وی با اشاره به سالروز فتح خرمشهر گفت به فرموده بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران ، فتح خرمشهر فتح ارزشهای انقلاب بود و به همین سبب تاریخی شد و در تاریخ ماندگار شد . شهردار الوند ، هزینه اجرای این پروژه را ۱۵۰ میلیون تومان اعلام کرد و گفت : بخش عظیمی از وظیفه شهرداری القای حس امنیت و آرامش و ایجاد محیطی بانشاط و مفرح برای شهروندان است و تیم مدیریت شهری با سعی و تلاش توانسته است به این مهم دست پیدا کند و ضمن اصلاح زشتیها و ناهنجاریها نسبت به رنگ آمیزی دیوارها و جداول اقدام کرده ایم و الحمدلله شهروندان فهیم الوندی نیز ضمن نگهداری از پروژه های شهرداری بازوان اجرایی خوبی برای شهرداری هستند و امیدوارم این تعامل همچنان ادامه داشته باشد .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی