آماده ساخت کارخانه آب معدنی در کربلاهستیم

شهردار الوند گفت: آماده ساخت کارخانه تولید آب معدنی با مشارکت سرمایه گذاران کشور عراق در کربلا هستیم.
سعید آگشته اظهار داشت: با توجه به تجربیات شهرداری در تفکیک آب شهری و خام در استان قزوین و شهر صنعتی البرز می توانیم این طرحها را در شهر کربلا نیز اجرایی کنیم.

وی افزود: در ایران قانون هدفمندی یارانه توانسته میزان مصرف آب توسط مردم را در حد قابل توجهی کاهش داده و افزایش هزینه ها و تفکیک آب خام و شرب به کاهش هزینه ها و مصرف اصولی کمک زیادی کرده است.
آگشته تصریح کرد: با فرهنگسازی اصولی در حوزه مدیریت مصرف به موفقیتهای خوبی در استان قزوین دست یافته ایم که بسیاری از این دستاوردها در کربلا نیز اجرایی است.
شهردار الوند افزود: در بخش تفکیک آب خام و شرب آمادگی کامل داریم تا به استان کربلا کمک کنیم و قادریم این طرح را به صورت پایلوت در این شهر مذهبی اجرا کرده و در صورت موفقیت به سایر شهرهای عراق آن را توسعه دهیم.
آگشته یادآور شد: استان قزوین و شهر صنعتی البرز آمادگی دارد تا با مشارکت تجار و سرمایه گذاران کربلا نسبت به ساخت کارخانه آب معدنی در این استان اقدام کند و وارد مذاکره شود.
وی گفت: بهترین زمین خدا در کربلاست و اگر با مدیریت صحیح بتوان از توانمندی های آب و خاک بهتر استفاده کرد می توان کربلا را آباد کرد.
آگشته از مدیران بخش آب و فاضلاب کربلا دعوت کرد با سفر به قزوین از امکانات صنعتی و تصفیه خانه های مدرن ایجاد شده بازدید کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی