بودجه سال ۱۳۹۰ شهرداری الوند با ۷۶% هزینه در بخش عمران شهری به تصویب رسید

بودجه سال ۱۳۹۰ شهرداری الوند با ۵۰% افزایش نسبت به سال گذشته در سید و هفتاد و چهارمین جلسه شورای اسلامی شهر الوند به تصویب رسید .

آگشته شهردار الوند با اعلام این خبر افزود : توجه به زیرساختهای شهری و انجام پروژه های اساسی از اولویتهای در نظر گرفته شده در بخش عمرانی سال ۱۳۹۰ می باشد .

وی با اشاره به اجرای پروژه های مهمی چون مجتمع تجاری و پارکینگ طبقاتی در مرکز شهر ، احداث ساختمان اداری شهرداری ، کمربندی جنوبی ، پارک بانوان ، افزود : همانطوریکه بارها گفته ام مردم شهر الوند با فرهنگ ترین مردم استان هستند و در همین جا از همه­­­ی شهروندان تشکر ویژه ای دارم که تعامل بسیار خوبی جهت نگهداری از پروژه های عمرانی داشته اند .

آگشته با اشاره به اینکه با همفکری و کمک اعضای محترم شورای اسلامی شهر که حقیقتاً تعامل بسیار خوبی با شهر داشته اند . پروژه های قابل توجهی در سطح شهر به اجرا درآمد و امیدوارم این تعامل همچنان ادامه داشته باشد.

شهردار الوند کل درآمدهای پیش بینی شده در بودجه سال ۱۳۹۰ را ۲۶ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت ، از این مقدار مبلغ ۱۷ میلیارد ریال در بخش وظیفه خدمات اداری مبلغ ۴۵ میلیارد ریال در بخش وظیفه خدمات شهری و مبلغ ۱۹۷ میلیارد ریال در بخش وظیفه عمران شهری هزینه خواهد شد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی