مراسم تجلیل از دانش آموزان ممتاز پرسنل شهرداری الوند و سازمانهای تابعه برگزار شد

در آستانه ی آغاز سال تحصیلی؛ شهرداری الوند از دانش آموزان ممتاز پرسنل شهرداری و سازمانهای تابعه تجلیل کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند؛ در این مراسم که با حضور حجت الاسلام و المسلمین طهماسبی امام جمعه ی شهر الوند، حسنی رییس شورای اسلامی شهر الوند، یحیی پور شهردار الوند و اعضای شورای اسلامی شهر الوند برگزار شد، امام جمعه ی شهر الوند ضمن تأکید بر ارایه خدمات مطلوب درحد توان، اظهار داشت: آنچه ماندگار می ماند خدماتی است که برای رضای خدا صورت می گیرد و غیر از کارهای الهی مابقی امور ماندگاری ندارد.
وی ضمن اشاره به بحث شهر و شهرسازی، بیان داشت: از نظر حضرت علی(ع) یکی از وظایف حاکم و حکومت ساختن شهر و شهرسازی و ایجاد محیط مطلوب برای مردم است که متصدیان امور می بایست تمام توان خود را معطوف این امر کنند.
طهماسبی با تبریک به دانش آموزان و درخشش آنها در کسب رتبه های برتر، عنوان کرد: ما به عنوان پدر و مادر وظیفه داریم از فرزندانمان حمایت کنیم چراکه زندگی بدون درخشش آنها لذتی نخواهد داشت.
وی در پایان ضمن آرزوی سلامتی برای مقام معظم رهبری، افزود: وجود رهبر در جامعه ضرورتی انکار ناپذیر است و باید از خداوند بابت چنین نعمتی شکرگزار بود، چراکه بدون وجود رهبری در جامعه است که تک جرقه ها کشورهای با ثباتی چون اوکراین را به آتش می کشد و دوام و قوام آنرا به مخاطره می اندازد.
در ادامه ی مراسم برنامه هایی از قبیل شعبده بازی، نمایش، موسیقی و مسابقه توسط هنرمندان اجرا گردید و درخاتمه نیز به کلیه ی دانش آموزان برتر در مقاطع تحصیلی مختلف، لوح و هدایایی توسط امام جمعه، شهردار و اعضای شورا اهدا گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی