شهرداری الوند به استقبال مهر رفت

شهرداری الوند با اهدای گلدان گل و نصب پلاکارد در مدارس سطح شهر به استقبال ماه مهر و شکوفایی علم و دانش رفتند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند؛ مهندس یحیی پور شهردار الوند در این خصوص گفت: این اقدام شهرداری در آستانه ی آغاز سال تحصیلی نمادی از ارزش نهادن مدیریت شهری به علم و دانش و معلمین و متعلمین است.

وی در ادامه افزود: شهرداری الوند در راستای حمایت از فضای مناسب آموزشی برنامه هایی از قبیل آسفالت حیاط و زیباسازی و دیوار نویسی مدارس را در دستور کار قرار داده است که ان شاءا… به زودی اجرا می شود.

یحیی پور ابراز داشت: این حق دانش آموزان است که در فضاهای مناسب آموزشی تحصیل کنند تا بتوانند آینده ی مناسبی را برای جامعه و کشور رقم زنند، بدیهی است شهرداری نیز در راستای وظایف قانونی و حتی فرا قانونی در حمایت از این مقوله ارزشمند و متعالی تمام سعی و تلاش خود را مصروف می دارد.

وی در خصوص حمایت های صورت گرفته از زمان تصدی مدیریت شهری، عنوان کرد: در اختیار گذاری تالار شهر و آمفی تئاتر شهید آوینی، واگذاری رایگان فضاهای تبلیغاتی شهر، حمایتهای مالی و پشتیبانی از برنامه های آموزش و پرورش نمونه هایی از حمایت هایی است که از زمان تصدی اینجانب به عنوان شهردار صورت پذیرفته است.

شهردار الوند در پایان اظهار داشت: بازتاب این گونه اقدامات حمایتی به رشد و تعالی شهر و گسترش فرهنگ شهرنشینی می انجامد و بسترهای مناسب فرهنگ سازی رشد و نمو می یابد و در نهایت شاهد ظهور شهروندی مسوول با فرهنگ مناسب شهروندی خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی