بازدید نماینده ی مجلس شورای اسلامی از پروژه های شهرداری الوند

داود محمدی نماینده ی محترم مردم البرز، آبیک و قزوین از برخی پروژه های بزرگ و درحال اجرای شهرداری الوند بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند؛ داود محمدی از پروژه ی احداث ساختمان شهرداری، دارالقرآن و بهسازی معابر منطقه ی 8 شهر الوند بازدید کرد.
وی ضمن تشکر از یحیی پور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر الوند، اجرای این پروژه ها را خدمتی مهم به مردم شهر الوند دانست.
یحیی پور شهردار الوند در توضیح پروژه ی بهسازی معابر منطقه ی 8 که با اعتباری بالغ بر 40 میلیارد ریال در حال اجرا می باشد، گفت: به لحاظ نبود شیب مناسب جهت دفع آبهای سطحی، مطالعات دقیقی صورت گرفته و این پروژه که شامل خاکبرداری، جدولگذاری، بیس، زیرسازی و آسفالت می شود، با مشارکت همه جانبه ی شهروندان و یاری اعضای محترم شورای اسلامی شهر در حال اجراست و امیدوارم به زودی شاهد پایان عملیات اجرایی این پروژه و بهره برداری کامل آن باشیم.
نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک با حضور در پروژه ی احداث ساختمان مرکزی شهرداری و دارالقرآن، اظهار امیدواری کرد: با تکمیل این پروژه ها ساکنین کوی امامت بتوانند از خدمات آنها بهره لازم را ببرند.
یحیی پور شهردار الوند نیز ضمن تشکر و قدردانی از حضور داود محمدی نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در بازدید از پروژه های در دست اجرای شهرداری گفت: امیدوارم با تأمین اعتبارات لازم بتوانیم پروژه های عمرانی را در موعد مقرر و طبق برنامه ی زمان بندی شده به پایان ببریم.
وی اجرای پروژه های بزرگ تعریض بلوار خلیج فارس را یکی از پروژه های مهم استان ذکر کرد و گفت: امیدوارم با تعامل مسوولین محترم استانی در تأمین اعتبارات عمرانی بتوانیم این پروژه را که در 4 فاز اجرا خواهد شد به اتمام برسانیم تا شهروندان محترم و کارگران عزیزی که در این مسیر جهت حضور در کارخانجات شهرصنعتی البرز تردد می نمایند، در آرامش و آسایش باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی