در جشن انقلاب پرسنل شهرداری الوند ، دلاور صیامی دبیرکل جمعیت حامیان ولایت کشور گفت :

به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند ، دلاور صیامی دبیرکل جمعیت حامیان ولایت کشور و رییس سازمان بازرسی شهرداری تهران که در مراسمی با حضور فصیحی فرماندار البرز ، حسن پور معاون فرماندار ، سرهنگ قاسمی فرمانده نیروی انتظامی ، آگشته شهردار الوند و اعضای شورای اسلامی شهر الوند و پرسنل شهرداری و در سالن شهید آوینی شهرداری الوند سخنرانی می کرد با ابراز جمله­­ی فوق افزود : دشمنان قسم خورده انقلاب با تحمیل 8 سال جنگ به جایی نرسیدند و اکنون با جنگ نرم به مقابله با نظام مقدس ایران اسلامی آمده اند ولی از آنجایی که جوانان این مرز و بوم در آزمون الهی در 8 سال جنگ تحمیلی پیروز بیرون آمدند . امروز هم با روشنگری و بصیرت دینی نقشه شوم دشمنان را برملا خواهند کرد .

رییس سازمان بازرسی شهرداری تهران در بخش دیگری از سخنان خود افزود : امروز بیش از 160 رسانه فارسی زبان راه اندازی شده و بیش از 90 میلیارد ریال در ختیارشان قرار گرفته تا جوانان شایسته ایرانی را منحرف کنند ولی همین جوانان برومند این مرز و بوم با الهام از نهضت عاشورای حسینی به مقابله با آنها برخاسته اند .

صیامی با اشاره به اینکه امروز حتی کشورهای غیراسلامی نیز به خواسته های استکبار جهانی جواب منفی داده اند گفت : از برکات انقلاب اسلامی ایران است که بیداری را به سایر ملتهای هدیه داده و ان شاءالله شاهد تشکیل خاورمیانه اسلامی خواهیم بود .

ایشان در بخش دیگری از سخنان خود خطاب به همه ملت مسلمان ایران گفت : من به نوبه خود خواستار این هستم که هر فرد در طول عمر فقط یک بار به حج واجب و یک بار به جمع تمتع برود و مابقی هزینه ها را در داخل کشور صرف امور خیریه مثل ازدواج جوانان و حل مشکل آنان نمایند . که نزد خداوند پسندیده تر است و پول این مملکت را با عزیمت چندین باره به حج در بازارهای عربستان خرج ننمایند .

دبیرکل جمعیت حامیان ولایت کشور در بخشی از سخنان خود به لزوم ولایت پذیری از ولایت فقیه­ی گوش دادن به فرامین مقام عظمای ولایت گفت : ولایت شناسی و ولایت پذیری دو شاخصه ای است که انسان را به سمت عبودیت خداوند می برد و شهدای ما نیز با عبودیت خداوند به درجه­ی اعلای انسانیت و شهادت رسیدند .

وی همچنین وجود آدمهای چندرو و چند صفت را خطرناک توصیف کرده و گفت : ضربه ای که انسانهای چند صفتی می توانند وارد کنند بسیار اثرپذیر است . و همین ها هستند که در کشور فتنه می کنند و وحدت و انسجام را از بین می برند . از آنجایی که حفظ آبروی یک مومن واجب است لذا باید کاری کنیم که جذب داشته باشیم نه دفع. ما عشق به ولایت داریم و ولایت پذیر هستیم و خط قرمز ما ولایت فقیه است و ما سعی می کنیم که نیروهایی را جذب کنیم که ولایت شناس و ولایت پذیر باشند .

گفتنی است در این مراسم ، آقای نوین یکی از چهره های انقلابی شهر الوند که در سال 57 نیز در کنار سایر مردم به مبارزه با نیروهای ستم شاهی پرداخته بودند به گوشه ای از خاطرات خود در آن برهه اشاره کردند .

همچنین در پایان این مراسم به تعدادی از کارکنان شهرداری لوح تقدیر و هدایایی اهدا شد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی