شهردار الوند خبر داد؛ به زودی از المان شهدای گمنام شهر الوند بهره برداری می شود

المان شهدای گمنام شهر الوند با 95 درصد پیشرفت فیزیکی به زودی به مرحله بهره برداری می رسد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند؛ علی یحیی پور شهردار الوند در یک گفتگوی اختصاصی با بیان جمله ی مذکور، گفت: به حول و قوه ی الهی به زودی پروژه ی المان شهدا تکمیل و به بهره برداری می رسد و شهروندان عزیز می توانند از این فضای معنوی با شهدای هشت سال دفاع مقدس تجدید پیمان کنند.
وی در خصوص طرح اجرا شده در این المان افزود: این طرح که یک طرح اسلیمی است از میان ده ها طرح اجرا شده در شهرها و کلان شهرهای کشور برگزیده شد و با اعتباری بالغ بر 2 میلیارد ریال به مرحله ی اجرا درآمد که امیدوارم رضایت شهروندان را نیز به همراه داشته باشد.
یحیی پور در مورد موقعیت جغرافیایی احداث المان شهدای گمنام، گفت: این المان به جهت قابلیت دسترسی همه ی شهروندان، در میدان مرکزی شهر اجرا شده است که ضمن پرتو افشانی می تواند فضای بصری مطلوبی را از لحاظ معنوی فراهم نماید.
شهردار الوند در ادامه اظهار داشت: ما هرچه داریم از شهدای عزیز داریم و اگر اکنون با آرامش پشت این میز نشسته ایم حاصل فداکاریها و رشادتها و از خود گذشتگیهای این عزیزان است و هرکس که بخواهد آنها را فراموش کند مدیون امام و انقلاب است.
وی در پایان یادآور شد: به زودی پروژه های اجرا شده ی سال 93 در سالگرد دهه ی مبارک فجر انقلاب اسلامی به بهره برداری خواهد رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی