بیـانیه

“بیـانیه”

مردم شریف و ولایت مدار شهر الوند
خدای منان و عزووجل را سپاس بیکران دارم که به حقیر و کلیه همکاران زحمتکش در شهرداری الوند توفیق خدمت در راه خلق خود عنایت فرموده تا این مجموعه بتواند هر چند گامی مهم و موثر در پیشرفت امورات شهر داشته باشد .
متأسفانه اقدامات و حرکات ناشایست در تالار شهر و در مراسم جشن میلاد پیامبر اکرم(ص) و امام جعفر صادق (ع) ، موجبات آزردگی خاطر شهروندان محترم، خاصه روحانیت معظم و هیات های مذهبی شهر را فراهم نموده که این امر ناخوشایند نه تنها منجر به زیر سئوال رفتن عملکرد سازمانی گردید بلکه اسباب ناراحتی اینجانب و سایر مسئولین شهرستان را موجب گردیده است .
لذا ضمن محکوم نمودن جریان مذکور و اقدام ناشایست صورت گرفته و برخورد با عوامل خاطی ، امیدوارم در آینده ایی نه چندان دور و با هماهنگی و همکاری سایر دستگاهها و متولیان اصلی امور فرهنگی در پیشبرد اهداف اجتماعی – فرهنگی در کنار سایر امورات عمرانی- خدماتی شهر به نحو احسن اقدام تا انشاءا… شاهد توسعه همه جانبه شهر در همه جهات باشیم .
شایان ذکر است اعتبارات تخصیصی ، مساعدتها و اقدامات صورت گرفته مرتبط با امورات فرهنگی ، ورزشی ، مذهبی و آموزشی در مدت 15 ماهه اخیر در آینده ایی نزدیک به اطلاع عموم خواهد رسید .

علی یحیی پور
شهردار الوند

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی