با حضور حجت الاسلام حسینی نماینده مجلس شورای اسلامی صورت گرفت؛ بررسی مسایل و مشکلات فرهنگی شهر الوند با حضور اعضای شورای شهر

با حضور حجت الاسلام والمسلمین حسینی، نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی و تنی چند از اعضای شورای شهر و جمع کثیری از شهروندان مسایل و مشکلات فرهنگی شهر الوند مورد بررسی قرار گرفت .
به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند؛ حجت الاسلام و المسلمین حسینی با اشاره به اینکه امروز همه ی مشکلات اقتصادی ناشی از تحریم نیست و دشمن فکر می کند که باتحریمها و فشارهای اقتصادی، مردم ازنظام کوتاه خواهند آمد، افزود: حمایت همه جانبه ی آمریکا از داعش و شکست پیاپی آنها در سوریه و عراق و افغانستان ذات درونی آنها را آشکار کرده است و افزایش قدرت و نفوذ ایران درمنطقه و جهان بر همگان آشکار است و آمریکا که ادعا داشت که می تواند یک کشور را به راحتی نابود کند به جایی رسیده که به جمهوری اسلامی ایران پناه می آورد و برای بیرون راندن داعش از منطقه از ایران به عنوان قدرت اول منطقه کمک می خواهد .
نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در بخش دیگری از سخنان خود، واگذاری شرکتهای تولیدی به بخش خصوصی به روش غلط را موجب تعطیلی این شرکتها و در نهایت مسایل و مشکلات کارگری شد و در پی آن شاهد بیکاری جوانان و مسایل و مشکلات اقتصادی خانواده ها هستیم لذا با توجه به همین دلایل مجلس و نمایندگان از سرمایه دارانی که سمت و سوی تولید را در پیش بگیرند حمایت می کند.
وی در بخشی از سخنان خود به وظیفه قانونی خود اشاره کرد و گفت : وظیفه اصلی نمایندگان قانون گذاری است ولی در صورت لزوم به نیت حل مسایل و مشکلات، اقدامی هم لازم باشد انجام خواهیم داد.
حسینی در خصوص مسایل پیش آمده در حوزه فرهنگی در شهر الوند گفت: در مقابل انتقادها باید پاسخگو بود و با شفاف سازی زمینه ی از بین رفتن شائبه فراهم می شود تا اسباب سوء استفاده ایجاد نشده و آرامش شهر و شهروندان به هم نریزد.
گفتنی است درپایان مراسم و در جوّی صمیمی آقایان عالمی، قلی زاده، ملایی، اوسطی و خمسه در جمع مردم حاضر و به سئوالات مطروحه پاسخ دادند .

gmdshbp7nrgcv9im19sd

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی