زنگ انقلاب در شهر الوند طنین انداز شد

همزمان با سالروز ورود تاریخی امام راحل(ره) به ایران اسلامی، مقارن ساعت ´9:33 زنگ انقلاب به صدا درآمد.
ساعت ´9:33 روز 12 بهمن هر ساله یادآور به ثمر رسیدن خون هزاران شهید و به بار نشستن درخت تنومند انقلاب اسلامی با ورود امام خمینی(ره) به میهن عزیزمان ایران است.
به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند؛ امسال نیز همچون سالهای گذشته زنگ انقلاب در مراسم باشکوه در مدرسه ی دخترانه ی پروین اعتصامی شهر الوند مقارن با سالروز لحظه ی ورود امام راحل به میهن اسلامی به صدا درآمد.
در این مراسم مهندس حسن پور فرماندار شهرستان البرز گفت: باید قدردان انقلاب اسلامی باشیم زیرا که این انقلاب نشأت گرفته از سیره و روش پیامبر عظیم الشأن اسلام است و اگر امروز انقلاب موجب سربلندی و عزت مسلمین در جهان شده است بخاطر آن است که آنانی که بنیانگذار این حرکت مبارک بودند سیره و روش نبوی در دستور کارشان بوده است.
اجرای سرودهای انقلابی، نواختن زنگ انقلاب در تمام مدارس شهرستان، رژه ی موتوری در سطح شهرستان، دیدار با امام جمعه ی الوند از مراسمات اصلی شهرستان در اولین روز از دهه ی مبارک فجر بود.
گفتنی است این مراسم در نمازخانه ی دبیرستان دخترانه پروین اعتصامی شهر الوند برگزار شد که در آن امام جمعه ی شهر الوند، فرماندار شهرستان البرز، شهردار الوند، اعضای شورای اسلامی شهر الوند، رییس دادگستری شهرستان، فرمانده انتظامی شهرستان و فرمانده سپاه ناحیه ی البرز و سایر مسوولان شهرستانی و کارکنان و دانش آموزان مدرسه ی پروین اعتصامی حضور داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی