دیدار با امام جمعه شهر الوند در اولین روز فجر

بیش از 200 تن از مدیران و مسوولان شهر الوند به مناسبت دهه ی فجر با امام جمعه این شهر دیدار کردند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند؛ همزمان با آغاز جشنهای دهه ی مبارک فجر، بیش از 200 نفر از مدیران و مسوولان ادارات شهرستان البرز با دکتر طهماسبی امام جمعه ی شهر الوند دیدار کردند.
در این دیدار امام جمعه ی الوند ضمن تبریک ایام دهه ی فجر و ایام ا… خواندن آن، عدالت را لازمه ی کار در حکومت اسلامی دانسته و جاری شدن عدالت در جامعه را مستلزم وجود عدالت دو سویه در مسوولان و مردم عنوان و از مسوولان خواستند در همه ی امور رعایت عدالت را سرلوحه ی خدمت خویش قرار دهند.
دکتر طهماسبی در بخش دیگری از سخنانش از مسوولان خواست به سمت توسعه و پیشرفت جامعه گام برداشته و در نهایت جامعه ای معنوی را برای مردم ترسیم نمایند.
وی در ادامه ی سخنانش یکی از نقشه های شوم و خطرناک دشمن در برهه ی کنونی را ایجاد فاصله و شکاف در بین نسلها ذکر کرده و گفت: دشمن قصد دارد آرمانها را ضعیف جلوه داده و ما را به وضع موجود قانع کند، این درحالیست که امام خمینی(ره) بر این عقیده بودند که انسان تمام شدنی نیست تا انقلاب هم تمام شود.
امام جمعه ی الوند در آخرین بخش از سخنانش اتحاد و همدلی بین مردم و رهبری را دو مؤلفه ی اساسی برای حرکت به سمت تحقق آرمانهای جمهوری اسلامی که همان شکل گیری تمدن جمهوری اسلامی است، دانسته و افزود: قطعاً 22 بهمن یوم ا… است زیرا که در این روز شاهد شکل گیری مجدد حکومت اسلامی در دنیا بودیم.
گفتنی است در این مراسم فرماندار شهرستان البرز، بخشداران، دادستان، رییس دادگستری شهرستان البرز، شهردار الوند، اعضای شورای اسلامی شهر الوند و فرماندهان نظامی و انتظامی و سایر مسوولان شهرستانی حضور داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی