شهرداری الوند یاد شهدای کارمندی را گرامی داشت

در سومین روز از ایام مبارک دهه ی فجر شهر الوند آکنده از یاد و نام کسانی بود که در سایه ی به خون نشستن آنها امروز ایران و ایرانی سربلند و پرافتخار است.
به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند؛ اولین مراسم یادواره ی شهدای کارمندی روز سه شنبه 14 بهمن با حضور مسوولین شهرستانی و خانواده های معظم شهدا، به همت روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر الوند و حوزه ی بسیج ادارات شهید صیاد شیرازی برگزار گردید.
حجت الاسلام و المسلمین طهماسبی امام جمعه ی الوند در این مراسم گرامیداشت یاد و خاطره ی شهدا را وظیفه ای همگانی دانسته و افزود: الحمدلله نظام جمهوری اسلامی آنقدر نقطه ی قوت داشته و خدمات ارایه کرده است که نباید بهانه بدست دشمن داد تا نقاط ضعف را دشمنان درشت نمایی کرده و بهره سیاسی ببرند.
دیگر سخنران این مراسم فرماندار شهرستان البرز بود که در سخنانش نظام مقدس جمهوری اسلامی را ودیعه ای الهی و بهای خون شهید عنوان و خاطر نشان کرد: تأکید مقام معظم رهبری (حفظه ا… تعالی) در گرامیداشت یاد و خاطره ی شهدا خود نشان دهنده ی اهمیت و جایگاه این مقوله است زیرا که خون پاک شهیدان مهر تأییدی بر قداست و بحق بودن نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.
گفتنی است در این مراسم، فرمانده سپاه ناحیه ی البرز، اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار الوند، رییس بنیاد شهید شهرستان، رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان و سایر مسوولین شهرستانی و استانی حضور داشتند و یاد شهیدان جمالی، پیری، شکور، خطمی، معصومی ورکی و میراشه گرامی داشته شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی