جلسه ی معارفه ی سرپرست جدید شهرداری الوند برگزار شد

صبح روز دوشنبه بیستم بهمن ماه با حضور رییس و اعضای شورای اسلامی شهر الوند و مدیران شهرداری، جلسه معارفه ی اکبر امامی خضری به عنوان سرپرست شهرداری الوند در سالن شهید باکری شهرداری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند؛ در این جلسه شعبان حسنی رییس شورای اسلامی شهر الوند، مهندس امامی را از نیروهای خوب و توانمند مجموعه ی شهرداری عنوان کرد و افزود: امیدواریم امورات با همکاری مدیران شهرداری در راستای خدمت مطلوب ادامه یابد.
وی در ادامه ضمن اعلام اینکه از مشکلات گذشته باید درس گرفت و در جهت رفع آنها گام برداشت، پیگیری افتتاح پروژه ها را از اولویت ها عنوان و تأکید کرد: از تغییرات در دوره ی سرپرستی پیشگیری شود چرا که هدف در این دوره حفظ وضعیت موجود است.
حسنی ضمن بیان مشکلاتی در حوزه ی سد معبر اظهار داشت: با توجه به نزدیکی به سال جدید، سد معبر توسط دست فروشان باید به حداقل ممکن برسد تا شاهد نارضایتی کسبه نباشیم.
در ادامه ی این مراسم علیرضا خمسه عضو شورای اسلامی شهر، مردم را سهامدار شهرداریها عنوان کرد و گفت: کرامت ارباب رجوع و راهنمایی صحیح آنها باید در شهرداری بیش از هر ارگان دیگری رعایت شود چرا که برخورد خوب و مناسب و هدایت مطلوب آنها از مولفه های کلیدی در تکریم ارباب رجوع است.
وی ضمن تأکید بر آشنایی کارکنان شهرداری با ضوابط و مقررات اداری، ابراز داشت: انضباط کاری و حضور در محل کار، امانتداری و رعایت حقوق شهروندان از اصول مهم کاری در شهرداری هاست.
اکبر امامی سرپرست جدید شهرداری الوند نیز به عنوان آخرین سخنران، ضمن تبریک ایام ا… دهه ی فجر از راهپیمایی 22 بهمن به عنوان بستر مناسب برای حضور مردم در عرصه سیاسی و اجتماعی جامعه عنوان کرد.
وی در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از حسن اعتماد شورای اسلامی شهر، ابراز داشت: موفقیت یعنی درست انجام دادن کارها و توجه به وظیفه و اخلاق مداری و جلب رضایت مردم می باشد، کارکنان شهرداری خدمتگذار مردم هستند و بی شک در این مدت مجموعه شهرداری فدا و قربانی فضا و موضوعاتی شد که در همین جا لازم است از همه ی مردم عذرخواهی کنیم.
امامی اظهار امیدواری کرد: ان شاءا… شرایطی فراهم شود که در ایام شب عید که شهرداریها با تراکم کارها مواجه است بتواند موفق عمل کند.
وی در پایان ضمن تأکید بر برخورد خوب و مناسب با ارباب رجوع، خاطر نشان کرد: برای اربابان رجوعی که درخواستهای غیرقانونی هم دارند این اصل رعایت و توضیحات لازم ارایه گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی