جشن بزرگ انقلاب در تالار شهر الوند برگزار شد

همزمان با نهمین روز دهه ی مبارک فجر، جشن بزرگ انقلاب در تالار شهر الوند برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند؛ در این مراسم که با حضور حجت الاسلام و المسلمین دکتر طهماسبی امام جمعه شهر الوند، نصیری معاونت فرمانداری شهرستان البرز، اعضای شورای اسلامی شهر الوند، امامی سرپرست شهرداری الوند، مدیران شهرداری و سازمانهای تابعه، پرسنل شهرداری و سازمانهای تابعه و تعدادی از مدیران شهرستان البرز برگزار شد، طهماسبی ضمن تبریک سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار داشت: انقلاب اسلامی مولود بی بدیلی است که به همراه خود برکاتی را به ارمغان آورد که یکی از این برکات مردم سالاری دینی است و عبارت غربی آن دموکراسی است.
وی جمهوری اسلامی را مفهومی عمیق، واقعی و تأثیرگذارتر از دموکراسی عنوان کرد و افزود: جابجایی افراد در رأس قدرت اجرایی در کشور و انتخابات شورای اسلامی شهرها، خود مؤید این امر می باشد.
طهماسبی با بیان اینکه جمهوری اسلامی حق انتخاب ضایع شده را به ما برگرداند، گفت: وجود مردم و نقش آنهاست که به جمهوری اسلامی معنا می بخشد لذا ما به عنوان کارگزار نباید در امور آنها کوتاهی کنیم.
وی ضمن تأکید بر کارآیی و عدم تعلل و کاستی در شهرداری، اظهار امیدواری کرد: انشاءا… در بستر زیرساختهای مادی و معنوی به رشد و کمال دست یابیم.
امام جمعه شهر الوند در پایان اظهار داشت: شهردار، تجلی عینی و آیینه ی تمام نمای شورای اسلامی شهر است. اگرچه کار شورایی، سخت و دشوار است ولی امیدوارم ثمره ی آن مفید حال مردم شهر الوند واقع گردد که البته نباید از اقدامات و کارهای خوبی که در این مدت صورت گرفته است چشم پوشی کرد.
در ادامه ی این مراسم برنامه هایی از قبیل تک خوانی توسط ستار سهرابی خواننده ی کشوری، اجرای نمایش توسط هنرمندان صدا و سیمای استان و شعبده بازی اجرا گردید و در پایان نیز از بازنشستگان شهرداری الوند و شرکت شهر صنعتی البرز با اهدای لوح و هدایایی تقدیر بعمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی