المان شهدای گمنام شهر الوند به بهره برداری رسید

در آخرین روز از دهه ی مبارک فجر پروژه ی المان شهدای گمنام شهر الوند افتتاح گردید.
به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند؛ در این مراسم که با حضور حجت الاسلام و المسلمین حسینی نماینده ی مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی، روزبه استاندار قزوین، حبیبی معاون عمرانی استانداری، طهماسبی امام جمعه شهر الوند، حسن پور فرماندار شهرستان البرز، اعضای شورای اسلامی شهر الوند و تعدادی از مقامات استانی و شهرستانی برگزار شد، امامی سرپرست شهرداری الوند گزارشی از جنبه های فنی پروژه و روند انجام امور را به استاندار ارائه کرد.
امامی هدف از اجرای این پروژه را زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدای 8 سال دفاع مقدس عنوان کرد و گفت اینگونه اقدامات در مقابل زحمات رزمندگان و خون شهدا ناچیز است.
وی افزود: اعتبار مصوب این پروژه 2 میلیارد ریال بود که با توجه به روند اجرایی و هزینه های صورت گرفته، هزینه ای بالغ بر 2 میلیارد و چهارصد هزار ریال را در پی داشته است.
سرپرست شهرداری الوند در خصوص طرح المان و مدت زمان اجرای پروژه گفت: طرح اجرا شده در این المان یک طرح اسلیمی است که از میان ده ها طرح اجرا شده در شهرها و کلان شهرهای کشور برگزیده شد و زمان اجرای آن چهار ماه به طول انجامید.
استاندار قزوین ضمن تقدیر از مجریان پروژه طی تماس تلفنی با مهندس یحیی پور شهردار سابق الوند از اقدامات مؤثر ایشان در اجرای پروژه های آماده شده برای دهه ی فجر خاصه پروژه المان شهدا قدردانی و در ادامه ایشان و سایر میهمانان ضمن غبار روبی از قبور مطهر شهدا با گلاب و گل افشانی و قرائت فاتحه یاد و خاطره ی شهدا را گرامی داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی