بیـانیه

بسم الله الرحیمن الرحیم

بار دیگر چشمان حیرت زده ی دنیا مقاومت ، ایثارگری و پیشرفتهای همه جانبه ی ملت ایران را یک سال دیگر تجربه کرد و درخت تنومند انقلاب اسلامی به 37 سالگی رسید ، این در حالی است که چشمان حقیقت بین آزادگان عالم ، الطاف خفیه الهی و عنایات خاصه ی امام عصر(ارواحنا فداه) را همواره در تحقق انقلاب اسلامی ایران و مسیر پر فراز و نشیب آن نظاره گر بوده و دیده اند که چگونه مردی از تبار حسین ابن علی(علیه السلام) ابهت پوشالی استکبار را در هم شکست و برای همیشه سربلندی مسلمانان جهان بویژه ملت بزرگ ایران رقم زد .
در برهه ی کنونی نیز که دشمنان از هیچ حربه ای علیه ملت و نظام مقدس جمهوری اسلامی دریغ نکرده و به انحاء مختلف از جمله تشکیل و حمایت از گروههای تروریستی با هدف گسترش اسلام هراسی ، اهانت به ساحت مقدس نبی مکرم اسلام محمد مصطفی(صلوات الله علیه) ، یا با تحریم و ایجاد مشکلات اقتصادی سعی در ضعیف جلوه دادن نقاط قوت نظام دارد قطعاً رهنمودهای حکیمانه ی ولی امر مسلمین حضرت آیت ا… خامنه ای (حفظه ا… تعالی) و نسخه های نجات بخشی چون اقتصاد مقاومتی و حفظ وحدت بین مسلمین و با هوشیاری بیش از پیش ملت همیشه در صحنه ی ایران اسلامی این حربه ها نیز خنثی شده و به زباله دان تاریخ خواهد پیوست .
لذا اینجانب و کارکنان شهرداری الوند برخود وظیفه می دانیم ضمن اعلام آمادگی در برگزاری هر چه باشکوهتر راهپیمایی 22 بهمن ، مردم فهیم ، شهید پرور و ولایتمدار شهر الوند را نیز به حضوری باشکوه و حماسی در راهپیمایی 22 بهمن سال 93 دعوت نماییم . قطعاً با حضور حداکثری شما ملت شریف برگ زرین دیگری بر دفتر خاطرات افتخار آمیز انقلاب اسلامی افزوده شده و بار دیگر شرق و غرب خواهند دید که ملت ایران در پاسداشت خونهای پاک شهیدان و مسیر مقدس امام راحل (ره) و در حمایت از رهبر عظیم الشأن خود از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد . انشاءا…

اکبر امامی خضری
سرپرست شهرداری الوند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی