کسب مقام سومی شعر دانشجویی توسط کارشناس شهرداری الوند

آسیه بختیاری کارشناس شهرداری الوند در هشتمین جشنواره سراسری هنر و ادبی شاهد و ایثارگر رتبه ی سوم شعر دانشجویی را کسب کرد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند؛ این جشنواره با بیش از سه هزار اثر هنری در بهمن ماه سال جاری در شهر شیراز برگزار شد و در نهایت آسیه بختیاری توانست در بین 25 اثر برگزیده، رتبه ی سوم را در حوزه ی شعر دانشجویی به خود اختصاص داده و لوح تقدیر این جشنواره را دریافت کند.
در این لوح تقدیر که به امضای حسینعلی بیات مدیر کل هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران رسیده است، آمده است: شهادت و ایثار از والاترین ارزشهای انسانی است که مقاومت و پویایی جامعه را تضمین می کند، دمیدن روح تعهد و مسوولیت نسبت به دین و میهن و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه و انتقال آن به نسلهای بعدی به واسطه هنر، در گرو تلاش هنرمندانی چون شماست. هنرمند گرامی سرکار خانم آسیه بختیاری حضور ارزشمندتان در هشتمین جشنواره ی سراسری هنری و ادبی شاهد و ایثارگر را ارج می نهیم و کسب رتبه ی سوم رشته ی شعر دانشجویی را تبریک عرض می نماییم توفیق روزافزون شما در عرصه ی فرهنگ و هنر ایران اسلامی آرزوی ماست.
شایان ذکر است خانم بختیاری فرزند شهید مستعلی بختیاری و دارای مدرک کارشناسی حقوق است که هم اکنون در واحد کمیسیون ماده صد شهرداری الوند مشغول به کار می باشد و کتاب مجموعه شعری از وی به نام آوای تنهایی نیز پیشتر چاپ و منتشر شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی