کمک نقدی شهرداری و شورای اسلامی شهر الوند در جشن نیکوکاری

سرپرست شهرداری الوند و مدیرعامل شرکت شهر صنعتی البرز به همراه اعضای شورای اسلامی شهر الوند کمک نقدی خود را برای طرح اکرام فاطمی و شور نیکوکاری در الوند به پایگاه مرکزی این شهر اهدا کردند.
به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی؛ مهندس امامی سرپرست شهرداری الوند و اعضای شورای اسلامی شهر الوند با حضور در ایستگاه جشن نیکوکاری و مراسم معنوی طرح اکرام فاطمی و شور نیکوکاری که به همت کمیته ی امداد امام خمینی(ره) شهرستان البرز برگزار گردید، کمک نقدی خود را به میزان ده میلیون ریال از طرف شهرداری و پنج میلیون ریال از سوی شرکت شهر صنعتی اهدا کرد.
وی در این خصوص اظهار داشت: کمک به نیازمندان و مستمندان همواره مدنظر شهرداری بوده و هست بطوریکه قانونگذار نیز در قانون شهرداری ها نیز به آن اشاره کرده و این حاکی از اهمیت موضوع دستگیری و کمک به مستمندان است.
امامی با تأکید بر فراگیری فرهنگ کمک و همیاری در میان شهروندان، آنرا زمینه ساز ارتقای سرمایه ی اجتماعی و رشد و توسعه شهر عنوان کرد و افزود: البته مردم ما در طول تاریخ اثبات کردند از هیچ کوششی در این زمینه دریغ نخواهند ورزید.
وی در پایان تقارن این جشن را با ایام فاطمیه را یک پیوند مبارک عنوان کرد و گفت: باید سیره آن بانوی بزرگوار همواره سرلوحه ی اعمال و کردار ما قرار گیرد تا انشاءا… شاهد کاهش فقر در سطح جامعه باشیم.
گفتنی است، شهرداری و شورای اسلامی شهر الوند هرساله در این مراسم معنوی حضور داشته و در سهم و وسع خود شهرداری در این امر خیرخواهانه شرکت می نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی