کنترل طغیان مسیل یالیان توسط شهرداری الوند و شرکت شهر صنعتی البرز

با همکاری ستاد بحران شهرستان البرز و تلاش بی وقفه ی شهرداری الوند و شرکت شهرصنعتی البرز طغیان مسیل یالیان کنترل شد.
به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی شهرداری الوند؛ در پی بارندگی شدید دوشنبه شب و طغیان مسیل یالیان، با همکاری فرمانداری و مدیریت بحران و تلاش بی وقفه ی عوامل شهرداری الوند و شرکت شهر صنعتی البرز از ورود آب به شهر و وقوع سیلاب در شهر جلوگیری شد.
در این رابطه امامی سرپرست شهرداری الوند اظهار داشت: با توجه به شروع فصل بهار و بارندگیهای احتمالی این فصل و پیش بینی سازمان هواشناسی مبنی بر بارندگی در اکثر نقاط کشور، قبل از آغاز تعطیلات نوروزی تدابیر لازم در خصوص احتمال بارندگی در روزهای ابتدایی سال توسط شهرداری الوند اتخاذ گردیده و نیروهای مرتبط در آماده باش بودند.
وی در ادامه افزود: بر اثر بارندگی های روز گذشته در برخی از معابر و خیابانهای سطح شهر شاهد آبگرفتگی بودیم که با تلاش به موقع کارکنان خدوم شهرداری الوند و پشتیبانی خودرویی و با امکانات موجود مشکلات بوجود آمده بر طرف گردید.
سرپرست شهرداری الوند ضمن اعلام آمادگی جهت برخورد با هرگونه حوادث احتمالی و مواقع بحرانی، عنوان کرد: مهمترین مشکل در بارندگی های اخیر طغیان مسیل یالیان بود که در صورت تداوم خسارات جبران ناپذیری را در محدوده ی مسکونی و صنعتی شهر وارد می کرد.
وی در پایان با تقدیر از فرماندار و رییس ستاد بحران شهرستان البرز و همچنین پرسنل زحمت کش شهرداری الوند و شرکت شهر صنعتی البرز، خاطر نشان کرد: کنترل رودخانه در مسیرهایی که از محدوده ی شهر صنعتی البرز و الوند عبور می کند هم اکنون نیز ادامه دارد و بطور مستمر تا اعلام رسمی هواشناسی مبنی بر آرامش کامل جوی ادامه خواهد داشت، لذا شهروندان محترم با آرامش خاطر به زندگی روزمره ادامه داده و هیچگونه نگرانی در این خصوص نداشته باشند.

IMG_1226 IMG_1196

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی