دیدار صمیمانه ی سرپرست شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر الوند با شهروندان ناحیه ی شهری نصرت آباد

سرپرست شهرداری و تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر الوند با شهروندان ناحیه ی شهری نصرت آباد در فضایی صمیمی دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی شهرداری الوند؛ در این دیدار که همزمان با شب شهادت امام موسی کاظم(ع) در مسجد جامع نصرت آباد با حضور شعبان حسنی رییس شورای اسلامی شهر الوند، ایوب قلی زاده و حبیب ا… ملایی از اعضای شورای اسلامی شهر، اکبر امامی سرپرست و تعدادی از مدیران شهرداری الوند برگزار شد، مسایل و مشکلات مربوط به ناحیه ی شهری نصرت آباد از جمله مشکلات تصفیه خانه شهر صنعتی البرز، مشکلات موجود در حوزه ی فضای سبز و اماکن فرهنگی و مذهبی و … از طرف شهروندان مطرح شد.

شعبان حسنی در این جلسه خاطر نشان کرد: اعضای شورای اسلامی شهر آمادگی لازم در تصویب مصوبه هایی که اسباب پیشرفت و توسعه ی ناحیه شهری فراهم کند را دارند و با نگاهی گذرا به مصوبات دو سال گذشته شورای شهر نیز می توان به این واقعیت پی برد.

اکبر امامی نیز در ادامه عنوان کرد: ناحیه ی شهری نصرت آباد بخشی از شهر الوند محسوب می شود و از خدماتی همسان برخوردار است و شهروندان این ناحیه حتی تصور نگاه تبعیض آمیز از سوی مدیریت شهری در این خصوص را نداشته باشند. البته با نگاهی واقع بینانه و مقایسه ای به خدمات ارایه شده در شهر الوند و ناحیه ی شهری نصرت آباد، این واقعیت نمود بیشتری می یابد.

در پایان این دیدار شهروندان درخواست هایی نظیر تملک زمین جهت افزایش فضاهای عمومی به منظور ایجاد کاربریهای لازم در حوزه فضای سبز و اجرای پروژه های عمرانی را مطرح کردند که البته برخی از درخواست ها نظیر استقرار کلانتری، ایجاد امنیت و مسایل بهداشتی که ارتباطی به مدیریت شهری نداشت نیز مطرح و راهنمایی های لازم در خصوص حل این مسایل از کانالهای قانونی از طرف سرپرست شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر ارایه گردید.

 گفتنی است این جلسه به پیشنهاد اهالی نصرت آباد و با استقبال رییس شورای اسلامی شهر و سرپرست شهرداری الوند برگزار و اظهار امیدواری شد که با تداوم این جلسات صمیمانه ضمن تحقق همدلی و همزبانی بین مسوولین و مردم، به رفع مسایل و مشکلات این ناحیه کمک بسزایی خواهد کرد.

IMG_7237

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی